Встановити Віндовс 7 на ноутбук

Ноутбук - необхідний інструмент для кожної людини, незалежно від роду діяльності. Він дозволяє бути мобільним, насолоджуватися улюбленими додатками, іграми та технічними можливостями подібного пристрою не тільки вдома або на робочому місці, а й в дорозі, в кафе і всюди, де ви того побажаєте.

Без установки операційної системи будь-якої ноутбук - це тільки купа металу і пластику, не функціонуючого повноцінно. Оцінити всі переваги роботи з ноутбуком можна, встановивши ОС.

Установка Windows 7 на ноутбук

Windows 7 - продукт корпорації Microsoft, який вперше з'явився в 2009 році, ставши доступним не тільки партнерам компанії, але і клієнтам в інтернеті. Ця операційна система була випущена менш, ніж через 3 роки після Windows Vista, яку багато користувачів вважали занадто складною в порівнянні з попередніми ОС від Microsoft. Незважаючи на появу інших Windows, «сімка» досі користується популярністю у клієнтів, багато хто не поспішають встановлювати заново її, вважаючи за краще перевірену часом класику, а не модні новинки.

Фахівці нашої компанії надають клієнтам цілий спектр послуг з перевстановлення і установці операційної системи Windows 7, а також всіх необхідних драйверів і Улита. Установка Windows 7 включає в себе форматування жорсткого диска, після чого за допомогою спеціального програмного забезпечення здійснюється розбивка жорсткого диска на розділи FAT32 або ж NFTS. Далі здійснюється безпосередньо сама установка ОС Windows 7. У процесі установки Windows 7 наші фахівці також встановлюють всі необхідні для нормального функціонування системи Улити і драйвера.

Роботи по установці і перевстановлення Windows 7 виконуються за все за пару годин, після чого ви зможете використовувати весь потенціал свого ноутбука.

Налаштування Windows 7 на ноутбуці

Процес установки операційної системи варто довірити тільки досвідченим професіоналам, які подбають про збереження ваших файлів на жорсткому диску і необхідних для роботи вже встановлених програм. Самостійна настройка ОС забирає чимало часу і може привести до небажаних наслідків.

Хочете встановити нову операційну систему Windows 7 або перевстановити її на своєму ноутбуці? Зверніться до нас за допомогою! У нашій компанії кожен клієнт отримує:

 1. Консультацію від професіоналів, які допоможуть вам в установці і настройці ОС на ноутбуці.
 2. Швидку переустановку ОС з усіма необхідними для вашої роботи компонентами.
 3. Можливість налаштувати Windows 7 на ноутбуці, виходячи з ваших побажань і переваг.

Наша компанія надає цілий спектр послуг, що стосується налаштування ОС:

 • Налаштування Windows XP;
 • Налаштування Windows 8;
 • Налаштування Windows vista;
 • Налаштування Windows 10;
 • Налаштування Windows 7;


З вами працюють досвідчені фахівці, які володіють необхідними знаннями, навичками і технічним обладнанням, завдяки якому перевстановлення не займе багато часу. Крім установки нової операційної системи Windows 7 або її додаткової настройки ви отримуєте чистку свого ноутбука. Це стосується як програмної складової, так і безпосередньо самої машини, яка буде очищена від пилу та інших забруднень.

Установка Windows 7 на ноутбук. Переваги використання системи

 1. Всі версії цієї операційної системи оснащені новими шрифтами, які відображають всі нелатинські символи. Це перша ОС, в якій відображається більше нелатинських, ніж латинських символів, що особливо важливо для клієнтів, що користуються кирилицею в повсякденному житті.
 2. Практично всі драйвера інтегруються в Windows 7 автоматично, що значно спрощує установку різних програм і додаткових пристроїв. Також не знадобиться перевстановлення драйверів на Vista і їх додаткова настройка - 9 з 10 драйверів мають зворотну сумісність.
 3. Шанувальники старих ігор, які запускалися на XP, знову можуть насолоджуватися улюбленими додатками на Windows 7. Використання режиму XP Mode дозволяє встановити Windows 7, але відкривати необхідні додатки в віртуальному режимі XP. Таким чином, практично без додаткових налаштувань, «сімка» підтримує всі можливості старої ОС, пропонуючи і вдосконалені новинки.
 4. Ще один привід налаштувати Windows 7 на ноутбук - новий програвач Windows Media, який за замовчуванням відтворює всі звукові і відео файли. Він працює з усіма форматами без додаткової настройки і установки кодеків. Досить тільки встановити цю операційну систему - і насолоджуватися улюбленою музикою і фільмами в будь-якому форматі.
 5. Windows 7 ідеально підходить для корпоративного використання. Всі користувачі локальної мережі отримують доступ до кеш-сховища, де розміщуються файли і програми, завантажені з зовнішньої мережі. Таким чином, не знадобиться перевстановлення програм і їх повторне скачування кожним клієнтом.
 6. Ми виконаємо установку, перевстановлення та налаштування Windows 7 на вашому ноутбуці, і додатково встановимо всі необхідні драйвера і Улити, для того щоб ви могли повністю розкрити і використати потенціал свого пристрою.

Установка Windows 7 на ноутбук в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 11:27

Залишити відгук

Ми ремонтуємо