Встановити Windows 8 на ноутбук

Установка операційної системи - обов'язковий крок на шляху до користування всіма перевагами і можливостями ноутбука. Правильний вибір ОС дозволяє отримати максимум від вашого пристрою, насолодившись його функціональністю і зручністю, зрозумілим і приємним для конкретного користувача інтерфейсом.

Windows 8 була запущена в продаж в 2012 році і відразу стала популярною серед корпоративних і приватних клієнтів. Одна з головних особливостей цієї операційної системи, помітна неозброєним поглядом, - принципово новий інтерфейс Metro, який в першу чергу орієнтований на роботу з сенсорними екранами. Однак існує можливість і управління за допомогою тачпада і комп'ютерної миші. Для цього налаштовувати Windows 8 на ноутбуці не потрібно - апріорі система адаптована під сенсорне і не сенсорне управління одночасно.

Установка Windows 8 необхідна кожному, хто постійно працює з програмами, які займають великий обсяг оперативної пам'яті. Максимально зрозумілий диспетчер задач дозволяє швидко «розвантажити» ноутбук від зайвих запущених процесів. Також була спрощена настройка автозавантаження, завдяки чому користувач може самостійно встановити необхідні параметри автозавантаження, відключивши автозапуск непотрібних додатків.

Установка Windows 8 на ваш ноутбук, буде проведена якісно лише в тому випадку, якщо ви віддасте перевагу звернутися до професіоналів нашої компанії, які виконають установку, перевстановлення, налаштування Windows 8 протягом кількох годин. Додатково на вашому ноутбуці будуть встановлені всі Улити і драйвера, які є обов'язковими для безперебійної і максимально ефективної роботи пристрою.

В процесі установки, перевстановлення ОС, фахівці нашого сервісу спочатку відформатуйте жорсткий диск ноутбука, зберігши при цьому всі ваші особисті файли. Після цього, використовуючи спеціальну програму, буде проведений розбивши жорсткого диска на розділ NFTS або FAT32. Далі здійснюється безпосередньо сама установка ОС Windows 8, з усіма Улита і драйверами.

Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги з установки і перевстановлення ОС Windows, які включають в себе:

 • Очищення жорсткого диска ноутбука;
 • Підготовка пристрою до установки / перевстановлення ОС;
 • Підготовка інсталяційного диска з Windows 8;
 • Налаштування системи BIOS ноутбука;
 • Перевстановлення і установка ОС Windows 8.
 • Налаштування Windows 8

Налаштувати Windows 8 на ноутбуці - правильний вибір кожного, хто цінує високу швидкість роботи комп'ютера. Установка цієї ОС дозволяє насолодитися швидким виконанням всіх системних процесів, а завдяки оперативній роботі наших фахівців ви зможете заощадити свій дорогоцінний час і сили. Весь процес установки ОС, при роботі досвідченого фахівця, займе не більше пари годин, після чого ви зможете повноцінно використовувати свій пристрій, яке буде безперебійно працювати при будь-яких навантаженнях.

Також переустановку Windows 8 можуть сміливо вибирати шанувальники оригінального інтерфейсу, стильного оформлення вікон і великої кількості функціональних додатків типу фотоальбомів, погоди, камери, окремої карти і так далі.

Ми здійснюємо настройку всіх модифікацій Windows:

 • Windows XP;
 • Windows 7;
 • Windows 10
 • Windows 2000 server;
 • Windows 2003 server;


Максимально успішної настройка Windows 8 буде лише в тому випадку, якщо ви звернетеся за допомогою до наших досвідченим професіоналам, що враховує всі технічні особливості вашого ноутбука.

Установка Windows 8, 8,1 на ноутбук

Необхідність встановити нову ОС виникає як при покупці нового обладнання, так і в разі виникнення проблем зі старою системою. У таких ситуаціях потрібно перевстановлення програмного забезпечення, виконати яку, зберігши при цьому всі особисті дані користувача, можуть тільки фахівці нашого сервісу.

Установка Windows 8 на ноутбук здійснюється співробітниками нашого сервісу в найкоротші терміни. Додатково ми надаємо широкий спектр послуг, серед яких. Установка нової ОС Windows 8 і її налаштування відповідно до побажань клієнта. Також ми завжди готові відповісти на ваші запитання щодо особливостей ОС.

Перевстановлення ОС.

Очищення ноутбука від шкідливих програм, файлів, які не використовуються та іншого «сміття».

Ми гарантуємо вам якісну і швидку установку ОС із збереженням ваших файлів і необхідного програмного забезпечення, можливість встановити або перевстановити додаткові додатки від Windows, усунення будь-яких програм і настройка Windows 8 на вашому ноутбуці. Додатково буде проведена установка всіх новітніх драйверів і Улита, завдяки яким клієнт зможе розкрити і використати весь потенціал свого ноутбука.

Установка Windows 8 на ноутбук в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому , Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 11:18

Залишити відгук

Ми ремонтуємо