Встановити антивірус на комп'ютер, ноутбук, планшет.

Установка антивіруса на ноутбук. Установка антивіруса на комп'ютер - головне завдання для кожного користувача.

Установка антивірусної програми захищає комп'ютер від злому і шпигунських програм. Якщо у вас ще немає антивірусної програми на комп'ютері або ноутбуці, обов'язково потрібно встановити антивірусний захист.

На сьогоднішній день в мережі інтернет з'являється все більше вірусів і шпигунських програм. Шкідливі програми можуть потрапляти в комп'ютер або ноутбук через флешки. Віруси уповільнюють роботу комп'ютера, видаляють дані, призводять до збою операційних систем.

Саме тому на сьогоднішній день багато користувачів ноутбуків і комп'ютерів встановлюють собі антивірусний захист.

  1. Антивірусний захист - це комплекс програмного забезпечення, яке захищає Ваш комп'ютер або ноутбук від зараження комп'ютерними вірусами.
  2. Багато антивіруси працюють схоже і методи видалення вірусів у них майже однакові. Давайте розглянемо основні алгоритми захисту від антивірусів.
  3. Евристичний аналіз. Кожна програма на комп'ютері або ноутбуці складається з програмного коду. Віруси в цей код прописуються. Встановлена ​​антивірусна програма на ноутбуці або комп'ютері сканує код програм і виявляє ділянки коду, які заражені.
  4. Сигнатурний аналіз. В цьому випадку антивірус працює так. У антивірусної програми є зразки вірусів, які їй відомі. Коли антивірус ноутбука сканує файли, то йде просте порівняння з базою наявних вірусів.
  5. «Пісочниця». Антивірус примусово запускає потенційну шкідливу програму у віртуальному просторі.

Припустимо, Ви вирішили встановити собі на ноутбук або комп'ютер антивірусне програмне забезпечення. Але яку з них вибрати. Є відомі дорогі антивірусні програми, а є й дешеві або зовсім безкоштовні антивіруси.

Дорогі і розкручені антивірусні програми це «Антивірус Касперського», «ESET NOD32» і «Dr. Web ». Але дороге це не завжди якісне. Купуючи дорогий антивірус, Ви просто купуєте одночасно додаткові програми до антивірусу: антиспам, батьківський контроль і брандмауер.

Сьогодні можна знайти безкоштовні антивірусні програми, які працюють навіть краще швидше дорогих: Avast, Avira. Методи роботи цих антивірусів такі - ж і захист комп'ютера на відмінному рівні. Так навіщо переплачувати за антивірусну програму 50 доларів?

У нашому сервісному центрі при перевстановлення Віндовс, антивірус ми встановлюємо безкоштовно!

Установка антивіруса в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Середа, 08 лютого 2017 20:57

Залишити відгук

Ми ремонтуємо