Установка Віндовс XP на комп'ютер

У сучасному світі з'явилася величезна кількість гаджетів: планшети, нетбуки, смартфони та інші пристрої полегшують життя людини третього тисячоліття, дозволяючи насолоджуватися швидким інтернетом, можливістю працювати навіть в дорозі, далеко від цивілізації, а також іншими технічними перевагами. Ноутбук є практично у кожної людини, однак, персональні комп'ютери, так звані, традиційні «десктопи» як і раніше не втратили свою популярність. Сьогодні багато людей віддають перевагу не мобільним ноутбуків або крихітним нетбукам, а стаціонарним ПК з великим монітором і максимальною функціональністю. Однак функціональність залежить не тільки від габаритів комп'ютера, але і від встановленої на ньому операційної системи.

Установка Windows XP

Вперше ця операційна система побачила світ в 2001 першому році. З тих пір Windows XP була встановлена ​​на величезній кількості ноутбуків і комп'ютерів, зазнаючи різних зміни і налаштування. Останні були як з боку користувачів, так і від безпосередньо самих розробників. Згодом було випущено кілька нових версій ХР, вдосконалених та доповнених. Незважаючи на те, що сьогодні, через 15 років після встановлення першої ХР на комп'ютері, ця ОС користується популярністю і до сих пір купується користувачами.

Фахівцями нашого сервісу здійснюється максимально оперативна і якісна установка / перевстановлення Windows XP на комп'ютер, завдяки чому, клієнт зможе заощадити своєї особистий час і сили. В першу чергу, професіонали нашої компанії виконають очистку жорсткого диска комп'ютера, після чого, використовуючи необхідне ПО, виконають розбивку жорсткого диска на відповідні розділи. Після того, як підготовчі роботи закінчені, майстер приступає безпосередньо до установки самої ОС Windows XP. На додаток встановлюються необхідні для ефективної роботи пристрою драйвера і Улити.

Налаштувати Windows XP на комп'ютер - значить, встановити звичну оку і зручну систему, для якої розроблено величезну кількість ключів, драйверів і утиліт. Також ця ОС ідеально підходить для пристроїв з невеликим обсягом операційної пам'яті. Старий комп'ютер буде працювати швидше, якщо перевстановити на ньому Windows XP і провести настройку під потреби та побажання користувача.

Налаштування WindowsXP

Відзначимо головні плюси цієї операційної системи:

  1. Робота файлової системи NTFS 5. Сьогодні таким нововведенням не здивувати клієнтів, однак, на момент появи першої ХР це було серйозною заявкою на революційну новинку, та й до сих пір така файлова система актуальна і дуже зручна.
  2. Підтримка розрахованого на багато користувачів режиму. Установка цієї ОС є обов'язковою для кожної, хто має потребу в регулярному перемиканні режимів користувача. Іншими словами - для тих, хто користується одним комп'ютером на кілька людей.
  3. Графічний інтерфейс GDI + - естетична складова роботи ХР і ще один привід звернутися до перевстановлення даної системи. Налаштувати Windows ХР на комп'ютер може кожен шанувальник полюбився давно зручно інтерфейсу, який інтуїтивно зрозумілий користувачеві.

Наші фахівці проводять настройку ОС Windows різних модифікацій:

  • Windows 2000;
  • Windows 2003;
  • Windows XP;
  • Windows 2000 server;
  • Windows Vista;
  • Windows 7, 8, 10;


Установка WindowsХР на комп'ютер

Установка операційної системи обов'язкове при покупці нового пристрою. Без ОС комп'ютер має не звичний вигляд. Налаштувати Windows ХР на комп'ютер можна дуже швидко, скориставшись допомогою наших фахівців, які зроблять все необхідне, щоб ХР функціонувала максимально швидко і зручно для вас. Встановіть цю ОС, щоб не шукати довго драйвера і утиліти до необхідних програм в інтернеті, виберіть ХР, якщо ви шанувальник класичного інтерфейсу і вважаєте за краще працювати з традиційним форматом, а не гнатися за модою.

З технічної точки зору перевстановлення ХР на комп'ютер не відіб'ється негативно на безпеку ваших файлів і даних. Зрозуміло, в тому випадку, якщо ви довіряєте процес установки і настройки справжнім професіоналам. Зверніться в нашу компанію - і насолоджуйтеся швидкою роботою вашого робочого столу.

Ми надаємо широкий спектр послуг, серед яких кожен клієнт може отримати:

Налаштування Windows XP на комп'ютер згідно з вимогами і побажаннями користувача. Ви можете вибрати необхідні для вас програми, додатки, стиль оформлення вікон і так далі.
Швидку переустановку або установку операційної системи.
Налаштування ОС в максимально стислі терміни, про які ви будете повідомлені відразу по розгляду вашої заявки.
Гарантію збереження ваших файлів та документів.
Співпраця з нашими фахівцями дозволяє вам насолодитися якісною перевстановлення операційної системи, високою швидкістю роботи комп'ютера. Також при необхідності ви можете отримати консультацію щодо правильного і найбільш раціонального користування встановленої ОС.

Windows XP на комп'ютер в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Понеділок, 20 лютого 2017 09:50

Залишити відгук

Ми ремонтуємо