Встановити Віндовс XP на ноутбук

Кожна сучасна людина щодня використовує велику кількість різних гаджетів, серед яких: смартфон, планшет, електронна книга, проте найбільш популярним пристроєм протягом останніх кількох років є ноутбук.

Завдяки такому пристрою можна знаходити корисну інформацію, ділитися нею з оточуючими через соціальні мережі, спілкуватися, робити складні розрахунки, дивитися фільми, слухати музику, і здійснювати інші різні дії. Для того щоб ноутбук повноцінно функціонував, міг обробляти великі обсяги інформації, що надходить, необхідно в першу чергу встановити на нього операційну систему.

Установка Windows XP

Дана операційна система зроблена компанією Microsoft в 2001 році, і протягом декількох років зберігає популярність серед користувачів комп'ютерів і ноутбуків. Після даної версії Windows були випущені ще кілька аналогічних продуктів, в яких є деякі удосконалення. Варто зазначити, що в зв'язку з тим, що саме WindowsXP завоювала таку популярність, розробники вирішили внести деякі доповнення, тим самим усунувши наявні в початковій версії помилки.

До того ж для цієї версії операційної системи розроблено найбільшу кількість різних улит і ключів, завдяки чому, користувачі можуть без будь-яких проблем швидко знайти необхідну програму або драйвера.

Наша компанія надає своїм клієнтам широкий спектр різноманітних послуг по установці ОС Windows:

Установка Windows XP;
Установка Windows 7;
Установка Windows 8, 8,1;
Установка Windows 10;
Установка Windows 2003 server;
Повна настройка ОС Windows XP;
Встановлення та перевстановлення операційної системи WindowsXP проводиться нашими фахівцями всього за пару годин. Професіонали нашої компанії в першу чергу форматують жорсткий диск комп'ютера, після чого, використовуючи спеціальне програмне забезпечення, розбивають жорсткий диск на розділ FAT32 або NFTS. Далі здійснюється установка всіх улит і драйверів, які необхідні для повноцінного функціонування пристрою.

Налаштування Windows XP. Переваги використання системи

Ні для кого не секрет, що технології щорічно удосконалюються, і це стосується і нових ОС від Microsoft. Чому ж користувачі досі віддають перевагу Windows XP?

Відповідь на це питання досить простий і полягає в тому, що дана ОС має велику кількість переваг, а саме:

 1. Наявність багатокористувацької системи;
 2. Встановлено файлову систему NTFS 5;
 3. Потужна система безпеки;
 4. Стабільність роботи;
 5. Графічний інтерфейс GDI +;
 6. Розділені кільця захисту.

Установка Windows XP на ноутбук

Для чого потрібно встановлювати операційну систему Windows XP? Багато користувачів задаються питанням, що стосуються потреби установки саме цієї версії продукту, якщо випущені більш нові програмні забезпечення.

Установка Windows XP є обов'язковою в двох випадках:

 • Придбання нового ноутбука, де не була встановлена ​​операційна система;
 • Ви не можете користуватися ноутбуком, тому як на ньому просто відсутні папки, файли, картинки, музика, і інші необхідні складові.
 • Ви не задоволені роботою наявної операційної системи;
 • Ви бажаєте очистити систему від вірусів, системних несправностей, різного сміття.
 • Унікальні функціональні особливості Windows XP ви віддаєте перевагу іншими версіями ОС.
 • Встановлення та перевстановлення операційної системи Windows XP різних модифікацій здійснюється нашими фахівцями всього за пару годин. Ми встановимо всі драйвера і Улити, які необхідні для справної роботи програм і самого ноутбука.
 • Наші фахівці збережуть всі необхідні вам файли та при цьому встановлять / перевстановити Windows XP на вашому ноутбуці.

Якщо ви прийняли рішення встановити або перевстановити операційну систему на своєму ноутбуці, то, не витрачаючи часу і сил на самостійну установку, звертайтеся в нашу компанію.

Наша компанія надає широкий спектр послуг, серед яких:

 1. перевстановлення системи Windows XP;
 2. Налаштування системи Windows XP;
 3. Установка операційної системи Windows XP.
 4. Досвідчені фахівці нашої компанії із задоволенням вирішать всі ваші проблеми, що виникли з ОС.

Установка, настройка і перевстановлення операційних систем здійснюється професіоналами нашої компанії в максимально короткі терміни і найбільш якісно, ​​що дозволить вам не тільки якомога швидше почати використовувати свій пристрій, але і насолоджуватися його продуктивною роботою протягом тривалого періоду. Виключається виникнення будь-яких помилок після установки або настройки Windows XP на вашому ноутбуці.

Установка Windows XP на ноутбук в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому , Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 10:31

Залишити відгук

Ми ремонтуємо