Встановити Віндовс 10 на ноутбук

Операційна система Windows 10 з'явилася для широкого споживача на ринку влітку 2015 року. Головна відмінність цієї ОС криється в єдиній платформі, яка може використовуватися як на планшетах, смартфонах і інших аналогічних гаджетах, так і на персональних комп'ютерах і ноутбуках. На сьогодні це найновіша система від Windows, яка вже встигла завоювати своїх шанувальників у всьому світі.

Установка Windows 10

Наявність універсальної платформи UWP дозволяє налаштувати Windows 10 на ноутбук, смартфон і планшет одночасно. Файли і програми можуть запускатися на будь-якому з цих пристроїв без додаткової настройки. Після перевстановлення цієї ОС ви переконаєтеся в тому, що інтерфейс також зазнав позитивні зміни. Повністю зникли рельєфні елементи значків, які були присутні в попередніх версіях. Тепер користувачеві не потрібно шукати кнопку «Пуск» - вона знову з'явилася в робочому просторі і була об'єднана разом зі стартовим меню з попередньої версії ОС.

Налаштувати Windows 10 на ноутбуці за власним побажанням користувач може і самостійно, завдяки оновленому меню «Параметри», максимально зрозумілому і містить в собі велику кількість додаткових опцій. Перевстановити систему на «десятку» варто кожного клієнта, який користується ноутбуком для роботи, регулярно заходячи в конкретні папки і файли. Налаштування оновленої панелі швидкого доступу дозволяє зробити власну колонку, яка буде максимально зручною для власника.

Відзначимо, що Windows 10 популярна не тільки своїми дизайнерськими і функціональними нововведеннями, але також і тим, що встановити її можна і безпосередньо з комп'ютера користувача. Це перша операційна система, що має такий спосіб установки. Налаштувати Windows 10 на ноутбуці - правильне рішення для шанувальників голосових помічників. Помічника по імені Кортан можна викликати простий за допомогою голосової команди. Кортан «спеціалізується» на пошуку нових файлів, написанні листів, скачуванні та встановлення додатків з інтернету.

Установка Windows 10 буде виконана фахівцями нашого сервісу всього за пару годин, при цьому ви зможете істотно заощадити свій дорогоцінний час і сили, а також по завершенню роботи професіоналів нашої компанії, отримаєте можливість використовувати весь потенціал свого пристрою.

Ми виробляємо установку ОС Windowsлюбой модифікації, а саме:

 • Windows XP;
 • Windows 2000;
 • Windows Vista;
 • Windows 7, 8, 10;
 • Windows 2003;


В процесі установки ОС фахівці нашої компанії виконають форматування жорсткого диска, після чого, за допомогою спеціальної програми, виконають розбивку жорсткого диска на певні відділи NFTS або FAT32. Після такої процедури проводиться безпосередньо сама установка операційної системи Windows 10. Додатково встановлюються всі необхідні для ефективної роботи комп'ютера драйвера і Улити.

Як налаштувати Windows 10 на ноутбуці?

Якщо ви зважилися перевстановити операційну систему, змінивши її на останнє речення від Microsoft, то не варто це робити самостійно, методом проб і помилок. Техніка прослужить вам довгі роки, якщо ви будете дбайливо до неї ставитися і звертатися за допомогою до досвідчених професіоналів.

Ми пропонуємо вам можливість перевстановити ОС на старому ноутбуці або встановити на тільки що придбаному пристрої, а також надаємо ряд інших послуг:

 1. Налаштувати операційну систему згідно з вашими побажаннями і вимогам. Стосується це як візуальній складовій, так і технічної.
 2. Відповісти на будь-які ваші питання про роботу Windows 10 і допомогти розібратися з її особливостями, щоб із задоволенням працювати за ноутбуком, насолоджуючись кожною дією. Консультація допоможе вам швидше звикнути в новій операційній системі і оцінити її переваги.
 3. Здійснити переустановку операційної системи без втрати ваших файлів і програм. При бажанні, ви можете видалити і всі програми, встановлені на ноутбуці.
 4. Додатково почистити ноутбук від старих вірусів, що не використовуються додатків і файлів, що уповільнюють роботу пристрою.
 5. Ми гарантуємо вам швидке і якісне виконання роботи в реальні терміни, про які ви заздалегідь будете повідомлені, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта. Скориставшись послугами нашого сервісу, ви зможете насолоджуватися високою швидкістю виконання завдань операційною системою в повній мірі, не турбуючись про можливі поломки ноутбука.
 6. Додатково може бути проведена установка оптимальної антивірусної програми, завдяки якій зберегти особисті файли від різних черв'яків і шкідливих програм.

Довіртеся професіоналам - і результат перевершить всі ваші очікування!

Установка Windows 10 на ноутбук в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому , Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 11:44

Залишити відгук

Ми ремонтуємо