Установа Віндовс 7 на комп'ютер

Установка Windows (Віндовс) 7 на комп'ютер проводиться за 1 годину. Коли наш фахівець робить переустановку Windows (Віндовс), він робить настройку Windows (Віндовс) 7 і програм. Установка Windows (Віндовс) 7 на комп'ютер можлива, як в офісі, так і вдома. Так - же в пакет установки Windows (Віндовс) 7 на комп'ютер входить і настройка інтернету.

У сучасному світі мобільні чи не щодня з'являються нові мобільні пристрої, що дозволяють працювати в будь-якій точці земної кулі, використовувати всі технічні переваги гаджетів відпочинку, переглядаючи улюблені фільми, слухаючи музику або проводячи час в інтернеті. Незважаючи на це, «класичні» настільні комп'ютери також користуються популярністю.

Саме комп'ютери, а не ноутбуки встановлюються в більшості офісів. Також саме комп'ютерів віддається перевага, якщо необхідно налаштувати потужне і максимально швидке пристрій. На швидкість функціонування безпосередньо впливає те, яка операційна система була встановлена.

Установка Windows 7

Вперше з'явившись в 2009 році, Windows 7 практично відразу завоювала величезну кількість клієнтів, завдяки зручному інтерфейсу і іншим технічним перевагам. Установка «сімки» - це гарантія зручною й легкою роботи з практично будь-якими нелатинськими символами, а також відсутність проблем з драйверами. Драйвера для Windows 7 сумісні з Windows Vista і ХР. Також налаштувати Windows 7 на комп'ютер - правильне рішення для шанувальників ХР. Завдяки режиму Windows XP Mode ви можете запускати будь-які старі додатки з попередньої ОС від Microsoft.

Ще одна причина перевстановити на своєму комп'ютері Windows 7, - дійсно хороший плеєр Windows Media, який за замовчуванням відкриває аудіо та відео файли, легко справляючись практично з будь-якими форматами.

Фахівці нашої компанії виробляють установку ОС Windows будь-якої з модифікацій:

 • Windows 7;
 • Windows 10;
 • Windows XP;
 • Windows Vista;
 • Windows 8,1;
 • Windows 2003 server;
 • Windows 2000 server;


В процесі установки Windows 7 нашими фахівцями, попередньо форматується жорсткий диск пристрою, і проводиться його розбивка на відповідні розділи за допомогою використання спеціального програмного забезпечення.

Після цього здійснюється установка безпосередньо самої ОС, а також необхідних для ефективної роботи комп'ютера драйверів і Улита.

Установка і настройка Windows 7 стала справжньою знахідкою для корпоративних користувачів, які можуть створювати окрему локальну мережу.

Налаштування Windows 7

Перевстановлення Windows 7 - швидка процедура. Більшість сучасних комп'ютерів і ноутбуків працюють саме з цієї ОС. Це означає, що при необхідності відновити і налаштувати систему заново буде дуже просто.
Для розваг і відпочинку перевстановлення вашої ОС на «сімку» - також правильне рішення. Windows 7 має приємний, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, фарби якого яскравіше і більш насиченим, ніж в попередніх операційних системах від Microsoft. Користувач може самостійно вибирати з більшої кількості стилів оформлення, а також встановлювати власні настройки.
Перевстановити Windows 7 варто користувачам з дітьми. Саме ця система дуже стійка до помилкових дій людини. Через необережність ви практично не можете завдати шкоди ОС.
Windows 7 захищає дані користувача на USB-носіях, завдяки новій Enhanced Storage.
Перевстановлення цієї операційної системи дозволяє легко заборонити автозапуск певних додатків за допомогою нескладних налаштувань.
Налаштувати Windows 7 на комп'ютер найкраще користувачам, які оцінили по достоїнству переваги ХР, вважають за краще користуватися звичним інтерфейсом, але готові до кращих функціональними можливостями нової операційної системи.

Установка Windows 7 на комп'ютер

Якщо ви вирішили, що вам необхідна установка операційної системи, зверніться за допомогою до досвідчених фахівців. Самостійно перевстановити Windows 7 досить складно, до того ж, будь-які помилки можуть привести в майбутньому до збоїв роботи і втрати ваших даних або необхідних програм.

 1. Ми гарантуємо кожному клієнту можливість встановити зручну і функціональну операційну систему максимально якісно і безпечно.
 2. До ваших послуг перевстановлення ОС зі збереженням при необхідності програмного забезпечення комп'ютера.
 3. Також наші фахівці можуть не тільки налаштувати Windows 7 на комп'ютер, але і почистити сам пристрій від зайвих забруднень і пилу. Таким чином, працювати десктоп буде набагато швидше. Крім підвищення продуктивності, чистка - це прекрасна профілактика більшості поширених поломок.
 4. Ми допоможемо вам перевстановити систему і видалити весь комп'ютерний «сміття» - залишки старих файлів, віруси, невживані програми і так далі.
 5. Співробітники нашої компанії можуть відповісти на будь-які ваші питання щодо Windows 7 і особливостей роботи з цією системою.

Не витрачайте час і кошти на установку операційної системи методом проб і помилок. Ми можемо гарантувати вам високу якість роботи, максимальну безпеку даних і гідний результат швидко і недорого. Зверніться по допомогу до кращих фахівців, щоб насолоджуватися роботою і розвагами за своїм комп'ютером!

Установка Windows 7 на комп'ютер в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому , Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 11:38

Залишити відгук

Ми ремонтуємо