Встановити Windows 8 на комп'ютер

Настільні комп'ютери сьогодні може придбати кожен бажаючий. Часто між настільним і більш мобільним пристроєм молодь обирає другий варіант. Поширені ноутбуки і нетбуки, планшети і смартфони, проте стаціонарні комп'ютери регулярно встановлюються в офісах і вдома, якщо користувачі вважають за краще потужну машину з великим екраном. Вибір операційної системи для такого пристрою особливо важливий. При правильному підході ви можете користуватися максимум можливостей свого комп'ютера.

У продажу вперше Windows 8 з'явилася в кінці 2012 року - і відразу викликала масу бурхливих обговорень серед клієнтів. В першу чергу встановити цю операційну систему зважилися шанувальники нового інтерфейсу. Metro - революційна новинка від Windows. Цей інтерфейс в першу чергу орієнтований на сенсорні екрани, але подібні ікони не замінюють повністю робочий стіл, а лише тільки доповнюють його.

Установка ОС Windows 8 нашими фахівцями передбачає підготовчі роботи, в ході яких проводиться форматування жорсткого диска комп'ютера, а також його розбивши, на розділи NFTS або FAT 32, за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Далі здійснюється установка ОС Windows, і установка необхідних для повноцінної роботи системи драйверів і Улита.

Перевстановити систему варто кожному, хто працює на комп'ютері з невеликим об'ємом оперативної пам'яті. Максимально зрозумілий диспетчер задач дозволяє легко управляти всіма процесами, відображає буквально в один клік всі необхідні настройки. Налаштувати Windows 8 на комп'ютер стоїть шанувальникам яскравого інтерфейсу і унікального стилю оформлення вікон. Зникла «прозорість» вікон, яка була властива «сімці», також багатьох інших налаштувань ви можете змінювати на власний розсуд швидко і легко.

Налаштування Windows 8

Установка цієї операційної системи дозволять насолодитися високою швидкістю роботи вашого комп'ютера. Перевстановлення вашої ОС на Windows 8 зробить час завантаження і виключення пристрою набагато коротше.
Переінсталюйте ОС, щоб насолоджуватися різними додатками в цій системі. До ваших послуг і погода, і фотоальбоми, і різні інші приємні дрібниці, які роблять роботу з Windows 8 ще більш приємною. При необхідності їх можна відключити або згорнути.
У порівнянні з попередньою операційною системою, налаштувати Windows 8 на комп'ютері варто користувачам, що переживають за безпеку своїх даних. Ця ОС набагато могутніше в питаннях захисту даних свого клієнта.
Встановити Windows 8 просто необхідно, якщо ви придбали новий пристрій з сенсорним екраном. В іншому випадку ви просто не зможете оцінити всі переваги подібного комп'ютера.

Професіонали нашого сервісу проводять настройку Windows будь-якої з конфігурацій:

 • Windows 7, 8, 10;
 • Windows XP;
 • Windows Vista;
 • Windows 2000;
 • Windows 2003;
 • Windows 2000 server;


Якщо ви хочете змінити обридлу Windows 7 або класичний ХР на новинку від компанії Microsoft, найкраще це зробити не самостійно, а за допомогою досвідчених фахівців. Перевстановлення операційної системи буде набагато швидше і простіше, чи не виникнуть ніякі непередбачені ситуації і проблеми.

Якщо вам необхідна установка / перевстановлення ОС Windows, то наші фахівці виконають для вас роботу в максимально короткі терміни.

Ми надаємо широкий спектр послуг:

 1. Установку Windows 8 натомість більш ранніх версій операційних систем або ж переустановку ОС після атаки вірусом.
 2. Очищення комп'ютера від застарілих файлів, невикористовуваних програм і різного комп'ютерного сміття, який уповільнює роботу вашого пристрою, а також може призвести до більш серйозних проблем в майбутньому.
 3. Чистку комп'ютера від забруднень і пилу. Ця процедура стане відмінною профілактикою для виникнення проблем з апаратною частиною, в тому числі, і перегріву.
 4. Перевстановлення та налаштування Windows 8 на комп'ютері згідно з вашими побажаннями і перевагам.
 5. При необхідності кожен бажаючий може отримати повну консультацію щодо роботи операційної системи. Задайте питання, що цікавлять вас питання, щоб користуватися Windows 8 було дійсно легко і приємно.

Чи не встановити заново операційну систему самостійно?

Дії виконані непрофесійно можуть стати причиною втрати значної частини програмного забезпечення і навіть особистих даних і файлів користувача. Звернутися до професіоналів - правильне рішення, якщо ви хочете встановити нову операційну систему Windows 8 або ж внести настройки в роботу вже встановленої ОС.

Ми гарантуємо кожному клієнту виконання роботи в реальні, максимально стислі терміни, висока якість виконуваних робіт, а також постійний зворотний зв'язок з нашим сервісом.

Подбайте вже сьогодні про своєму комп'ютері, щоб працювати на ньому із задоволенням, не відволікаючись на «зависання» і помилки системи. Для вас доступні комп'ютерні послуги високої якості.

Установка Windows 8 на комп'ютер в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому , Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 20:26

Залишити відгук

Ми ремонтуємо