Як видалити віруси з комп'ютера?

На сьогоднішній день, велика частина активних користувачів комп'ютерів зіштовхуються з проблемою наявності вірусів на своєму пристрої, що створює велику кількість різних проблем:

 1. Перешкода повноцінній роботі комп'ютера;
 2. Блокування програм;
 3. Пошкодження документів;
 4. Видалення особистих даних;
 5. Пошкодження ОС Windows.


Видалити віруси з комп'ютера або ноутбука можуть тільки досвідчені фахівці, які використовують спеціальні програми, завдяки яким вдається вилікувати пристрій, зберігши при цьому всі файли власника.

Професіонали нашої компанії надають послуги з видалення вірусів з комп'ютера в максимально короткі терміни і за доступною ціною.

Перш ніж приступити до використання комп'ютера або ноутбука, обов'язково необхідно встановити антивірусне програмне забезпечення, завдяки якій вдасться блокувати активність вірусів, різних черв'яків і шкідливих програм, які спрямовані на поразку захисту операційної системи Windows. Видалити віруси з вашого ноутбука зможуть виключно фахівці нашої компанії, тому як вірус, як правило, здійснює блокування самої антивірусної програми. Самостійно вилікувати комп'ютер від вірусних програм, які не завдавши шкоди ОС, користувачі не в силах, і саме з цієї причини варто звернутися до фахівців. Завдяки проведенню регулярної діагностики свого пристрою ви можете вчасно виявити вірус, який вразив операційну систему, а також провести лікування комп'ютера, щоб уникнути порушення роботи ноутбука. Додатково необхідно виконувати оновлення антивірусної програми, завдяки чому, ви зможете запобігти проникненню вірусів і шкідливих програм на свій ПК.

Антивірусна програма

Спочатку ми зробимо повноцінну діагностику пристрої на виявлення різних видів вірусів, після чого розробимо максимально ефективну стратегію лікування вашого комп'ютера. Додатково наші фахівці виконають лікування ноутбука клієнта, зберігши при цьому всі особисті файли, що знаходяться на комп'ютері, а також встановлять сильний антивірус, завдяки якому вдасться уникнути повторно зараження.

Швидко налагодити роботу свого комп'ютера, ви можете завдяки послугам нашої компанії, яка здійснює якісне лікування пристроїв, допомагає убезпечити операційну систему.

Ми виконуємо установку найбільш ефективних антивірусних програм для ОС Windows:

 • Avast Antivirus;
 • Dr. Web Curelt;
 • Norton Internet Security;
 • Comodo Antivirus;
 • Kaspersky Security;

Деякі антивірусні програми потребують оновлення так званих ключів безпеки, які ви можете знайти в мережі Інтернет, або придбати ліцензійні ключі на офіційному сайті антивірусного ПО.

Для професіоналів нашого сервісу немає нездійсненних завдань, а значить, ми зможемо виконати видалення / лікування від вірусів комп'ютера і ноутбука в короткі терміни і за оптимальною ціною. Завдяки використанню новітніх програм для боротьби з різними вірусами, ми можемо вилікувати будь-який вірус, і при цьому, вам навіть не потрібно встановлювати заново ОС.

Найбільш поширеними на сьогоднішній день є віруси, які можуть спливати в якості заставки, в той момент поки ви використовуєте мережу Інтернет. Як правило, від користувача потрібно лише перейти за вказаною в рекламі посиланням, або зробити реєстрацію на сайті. Однак варто зазначити, що такі, нешкідливі на перший погляд, посилання можуть бут бути тільки прикриттям для серйозних вірусних програм, які будуть завантажені на комп'ютер користувача без його відома.

Ми здатні вилікувати, а також встановити на ваш комп'ютер максимально ефективну антивірусну програму для будь-якої з модифікацій Windows:

 • Windows 2000;
 • Windows 2000 server;
 • Windows 2003;
 • Windows Vista;
 • Windows 7;
 • Windows 8;
 • Windows 10;
 • Windows XP;
 • Windows 2003 server;


Справитися з такого роду вірусами - завдання досить непросте, але ми зробимо все необхідне для того щоб з вашого комп'ютера були видалені всі шкідливі програми: віруси, мережеві черв'яки, шпигунські та рекламні файли.

Професіонали нашого сервісу зможуть правильно видалити віруси з комп'ютера і ноутбука, а також запобігти новим зараження системи, додатково встановивши якісну антивірусну програму.

Наша компанія надає широкий спектр послуг, серед яких:

 1. Повна діагностика комп'ютера на наявність троянів, вірусів і шпигунських програм;
 2. Установка кращої антивірусної програми;
 3. Видалення троянів і вірусів з системи;
 4. Лікування ноутбука від вірусних програм без втрати файлів користувача;
 5. Очищення оперативної пам'яті і жорсткого диска від вірусів;
 6. Має право встановлювати антивірусної програми;
 7. Має право встановлювати системи безпеки ОС.

Видалення, видалити, вилікувати, віруси в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі , Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 12:39

Залишити відгук

Ми ремонтуємо