Установка, оновлення, перевстановлення Android (андроїд) на планшет, комп'ютер

Установка Android на планшет, буває, необхідна по ряду причин. Коли планшет починає глючити, зависати, перевантажуватися, тоді необхідна установка Android на планшет. При прошивці, також робиться установка Android на планшет.

На сьогоднішній день, Android - досить відома ОС. Багато планшети і телефони, використовують операційну систему андроїд. Багатьом користувачам подобається встановлена ​​система андроїд на планшеті. ОС Android проста у використанні і досить зрозуміла. Коли Android застаріває, багато просто можуть зробити оновлення системи андроїд на планшеті.

Як же все-таки встановити андроїд на планшет, ноутбук, або комп'ютер?

Для того, щоб встановити андроїд на ноутбук, потрібна USB флешка з пам'яттю більше 512 Mb. Цю флешку потрібно відформатувати, видаливши з неї тим самим всі дані. Після цього потрібно завантажити з сайту Android останню версію ОС андроїд. Для того щоб змонтувати завантажувальну флешку з Android, потрібно скористатися програмою UNetbootin. За допомогою програми UNetbootin зробимо установчу флешку з Android. Коли завантажувальна флешка з андроїд готова, вставляємо завантажувальний флешку з андроїд в ноутбук. Запускаємо ноутбук і вибираємо, в параметрах BIOS, завантаження з флешки. Після вибору завантажувального флешку з Android, почнеться установка андроїд на ноутбук. Коли установка андроїд на ноутбук закінчиться, тоді Android буде ОС вашого ноутбука ..

Багато користувачів почали встановлювати операційну систему Android на комп'ютер. На ринку з'явився Android-х86. Це і зробило установку андроїд на комп'ютер можливою. Спочатку, розробники Google, ОС Android мала працювати на комп'ютерах. Google хотіли випустити свою операційну систему, яка склала б конкуренцію Windows і Mac OS. Але потім вирішили встановлювати андроїд на планшети. Однак про проект не забули і сьогодні багато програмістів встановлюють Android на комп'ютер.

Установка Android на планшет, прошивка пристрою.

Досить часто версія програмного забезпечення від гугла застаріває. У цьому випадку допомагає прошивка планшета на андроїд. По суті справи, прошивка планшета на андроїд - це оновлення програмного забезпечення. Розробники постійно покращують програмне забезпечення, і тому потрібно оновлювати прошивку планшетів регулярно.

Попередньо, перед прошивкою планшета на андроїд, потрібно його повністю зарядити. При перепрошивке планшета на андроїд він вимкнеться, тоді може згоріти пам'ять або Ви просто втратите свої дані. Коли пристрій повністю заряджена, потрібно зайти в налаштування андроїда і подивитися версію програмного забезпечення. Далі шукайте в інтернеті прошивку для планшета на андроїд, яка новіше Вашої.

У разі невдалої прошивки планшета на андроїд, потрібно буде відновити ту, яка Вас була. Для цього створіть резервну копію, перед тим як прошити планшет на андроїд. Підключіть флешку до пристрою. Резервну копію потрібно розпакувати на карту пам'яті в папку script. Після цього, підключаємо флешку до пристрою і включаємо його. Резервна копія автоматично скопіюється на знімний носій.

Коли резервна копія створена, включаємо карту пам'яті в комп'ютер. Замінюємо Фаллах прошивки планшета на Android, і вставляємо флешку в пристрій. Включаємо планшет, і прошивка автоматично оновиться.

Телефонуйте нам і наші інженери оновлять будь планшет за 1 годину.

Установка Android на планшет в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 12:22

Залишити відгук

Ми ремонтуємо