Установка MSOffice, Word, Excel

Важливу роль в успішній роботі кожної компанії грає документообіг. Для того щоб готувати важливі документи, складати різного роду таблиці і графіки, компанією Windows були розроблені спеціальні офісні пакети програм, що включають в себе велику кількість інструментів. Здійснити самостійну установку офісного пакету програм правильно може далеко не кожен, і тому варто довірити справу професіоналам нашого сервісу, які всього за пару годин виконають всі роботи.

Велика частина підприємств віддає перевагу установці пакета MS Office, завдяки котрому вдається швидко обробляти велику кількість різної інформації.

Фахівці нашої компанії надають послуги з встановлення та налаштування MSOffice, Word, Excel, в короткі терміни, що дозволяє заощадити час і сили замовника. Варто також відзначити, що пакет офісних програм Microsoft необхідно купувати окремо, адже він не є частиною ОС Windows.

Установка MSOffice, Word, Excel здійснюється після того, як була виконана установка ОС. Професіонали нашого сервісу максимально оперативно, а головне якісно, ​​встановлять весь пакет програм, що дозволить вам використовувати їх для ведення документообігу компанії. Варто відзначити, що в тому випадку, якщо установка офісних програм буде зроблена неправильно, то в подальшому можуть виникати додаткові проблеми при їх використанні: частково або повністю форматируются файли, не можна використовувати ті чи інші інструменти програм, та інші.

Ми здійснюємо установку різних модифікацій MSOffice:

 • MSOffice 2003;
 • MSOffice 2007;
 • MSOffice 2010 року;
 • MSOffice 2015;

Під час установки і настройки вашого пакета програм, фахівці нашої компанії запропонують вам зробити вибір між представленими випусками, серед яких: «професійний», «для дому та навчання» або «будинок і бізнес».

Установка MS Office, Word, Excel стане відмінним рішенням для фінансистів і бухгалтерів, дозволивши їм створювати і обробляти звітні документи, готувати розпорядження і накази вищого керівництва, а маркетологи отримають можливість розробляти рекламні компанії, завдяки яким можна залучити потенційних клієнтів.

Фахівці нашого сервісу надають широкий спектр послуг:

 1. Налагодження та установка фаєрволів, а також антивірусних програм, які призначені для захисту особистих даних, що зберігаються на комп'ютері і вірусних атак;
 2. Налагодження та установка різних кодеків, за допомогою яких можна здійснити декодування / кодування сигналів і даних.
 3. Налагодження та установка програм для архівування / розархівування файлів;
 4. Налагодження та установка MSOffice, Word, Excel, та інших офісних програм;
 5. Налагодження та установка програм, призначених для перегляду і редагування графічних фалів різних форматів.
 6. Налагодження та установка інтернет компонентів, в числі яких необхідні драйвера і Улити, необхідні для доступу до інтернету;
 7. Налагодження та установка програми 1С підприємство, що дозволяє здійснювати ведення бухгалтерського обліку.

На сьогоднішній день, кожен користувач комп'ютера або ноутбука може знайти рішення навіть найскладніших завдань, витрачаючи при цьому мінімум часу і сил. При цьому використовуючи програми MSOffice, Word, Excel можна максимально ефективно вирішувати поставлені завдання. Провівши правильну настройку офісних програм, ви додатково підвищите продуктивність своєї роботи.

Нашими професіоналам буде проведена установка MSOffice, Word, Excel, а також додаткових програм Microsoft, які дозволяють упорядкувати документи, надають можливість обробляти зображення різного формату. Завдяки великому досвіду роботи, ми виконуємо всі роботи максимально оперативно і якісно. Кожному клієнту ми забезпечуємо індивідуальний підхід, що дозволяє нам бути кращими у своїй справі!

Всього за пару годин на вашому комп'ютері або ноутбуці буде встановлений пакет офісних програм, і ви зможете оцінити всі переваги роботи з MSOffice, Word, Excel, і багатьма іншими.

Додатково варто відзначити, що наша компанія також здійснює послуги з установки / перевстановлення та налаштування ОС Windows будь-якої з модифікацій:

 • Windows 2000;
 • Windows 2003;
 • WindowsXP;
 • Windows Vista;
 • Windows 2003 server;
 • Windows 2000 server;
 • Windows 7;
 • Windows 8;
 • Windows 10;


Отримати якісну консультацію, а також залишити заявку, клієнт може, зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону. Для професіоналів нашого сервісу немає нічого неможливого, адже ми виробляємо установку і настройку операційних систем, драйверів і Улита, пакетів офісних програм, доступу до інтернету, Wi-fi, злом паролів Windows, видалення і лікування вірусів.

Установка MSOffice, Word, Excel  в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 11:53

Залишити відгук

Ми ремонтуємо