Установка Windows 8, перевстановлення Віндовс 10 на планшет

Установка Windows 8, 10 на планшет потрібно тоді, коли можливостей системи андроїд не вистачає. Установка Windows 10 на планшет, вирішує багато питань, які стосуються функціональності планшета. Якщо Вам потрібен планшет схожий на комп'ютер, тоді потрібно зробити установку Віндовс 8 або 10 на планшет.

Windows 8 - це операційна система, яку спеціально розробляли для планшетів. Встановлювати Віндовс 8 можна як на планшет, так і на звичайний ноутбук або комп'ютер. Встановлений Windows 8 на планшет, працює як звичайний Віндовс, одночасно підтримуючи функції системи андроїд.

Наступним етапом в сфері операційних систем став вихід на ринок Windows 10. Операційна система Windows 10 набагато зручніше, ніж віндовс 8. За відгуками користувачів, встановлена ​​віндовс 10 на планшет, набагато швидше і практичніше, ніж встановлена ​​віндовс 8 на планшеті.

Вартість планшета з Windows 8 або Windows 10, досить висока. Але планшети з віндовс 8, поступово заповнюють ринок, тим самим витісняючи звичайні ноутбуки та комп'ютери. Планшети, що працюють на ОС Windows 8 або 10 - практичніше, легше, зручніше. Планшети з Windows 10, не поступаються в продуктивності звичайним комп'ютерів і ноутбуків.

Підготовка до встановлення Windows 8 на планшет.

Давайте розглянемо установку повноцінної ОС віндовс 8 на планшет. Спочатку, Ви повинні усвідомити той факт, що планшет і ноутбук - це одне і теж пристрій. Віндовс 8 на планшеті, працює також, як і на ноутбуці або комп'ютері. По суті різниця між планшетом і ноутбуком тільки в розмірах. У планшеті, як і в ноутбуці, є оперативна пам'ять, процесор, відеокарта. Тому встановити операційну систему Windows 8, можна і на планшет.

Щоб замінити андроїд на віндовс, потрібно перш за все переконатися в тому, що ваш пристрій відповідає мінімальним вимогам для стабільної роботи системи. Для заміни андроїда, Вам буде потрібна клавіатура, мишка, флешка. Також рекомендуємо зробити резервну копію з вашого пристрою.

Отже, почнемо заміну андроїда.

Заходимо в BIOS пристрою. Знаходимо там пункт меню, в якому настроюється завантаження. Налаштовуємо початкову завантаження з флешки. Після цього зберігаємо налаштування і запускаємо перезавантаження.
Після перезарузкі пристрої, почнеться звичайна установка ОС. Налаштовуємо параметри жорсткого диска: форматіруем розділи і вибираємо головні.
Очікуємо закінчення установки.
Якщо у Вас замінити андроїд не вийшло, тоді звертайтеся за допомогою до нас. Фахівці Мережі Сервісних Центрів «Аріс» сопсобни вирішити будь-які проблеми, які стосуються техніки.

Установка Windows на планшет в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 08:21

Залишити відгук

Ми ремонтуємо