Як розблокувати комп'ютер від вірусу вимагача

Розблокування комп'ютера або ноутбука. Розблокуємо ноутбук від вірусу вимагача. Ми також можемо розблокувати комп'ютер від смс вірусу. Якщо Ви, по необережності поставили пароль на БІОС, тоді інженер може розблокувати БІОС комп'ютера і ноутбука.

В інтернеті, яким ми всі користуємося, з'являється все більше і більше шахраїв. Шахраї створюють програми віруси. Під виглядом фотографій або корисних оновлень потрапляють в комп'ютер, ноутбук або планшет.

Якщо у Вас на екрані ноутбука або комп'ютера з'явився напис «ваш комп'ютер заблокований» і ноутбук або комп'ютер ніяк не реагує на дії з вашого боку - це вірус вимагач. Зазвичай під написом «ваш комп'ютер заблокований» є продовження «щоб розблокувати Ваш комп'ютер, відправте смс на номер 4355»

Ніколи не відправляйте смс. Це вірус вимагач. Після відправки смс з рахунку телефону або з Вашої банківської карти знімуться всі гроші.

  • Комп'ютерний майстер чесного сервісного центру «Аріс» допоможе видалити вірус вимагач з комп'ютера і розблокувати ноутбук.
  • Коли комп'ютерний майстер розблокує комп'ютер або ноутбук від вірусу вимагача.
  • Він виконає профілактику Вашої техніки і додатково просканує антивірусом комп'ютер або ноутбук.

Багато користувачів комп'ютерів і ноутбуків ставлять паролі на вхід в Віндовс. Буває, після того як поставили пароль на ноутбук, Ви через час пароль на ноутбук забули.

В цьому випадку вам знадобиться допомога сервісного центру для розблокування пароля.

Розблокування пароля на комп'ютері багато часу не займає. Зазвичай щоб розблокувати пароль на ноутбуці потрібно близько 10 хвилин.

Антивірусні програми, встановлені на комп'ютері або ноутбуці, не можуть дати стовідсоткову гарантію від вірусних програм. Багато віруси блокують ноутбук або комп'ютер повністю.

Віруси прописуються в завантажувальний сектор жорсткого диска, і розблокувати смс - вірус можуть тільки досвідчені фахівці. При неправильної розблокування смс вірусу можна втратити всі дані.

Коли смс - вірус прописався на жорсткому диску, завантаження комп'ютера або ноутбука зупиняється на завантаженні БІОС. Перед вами буде тільки напис на темному тлі «Ваш комп'ютер заблокований».

Щоб розблокувати смс вірус, потрібно підключити жорсткий диск до іншого комп'ютера або ноутбука. Після цього спеціальними програмами видалити вірус. В результаті цих дій Ваш ноутбук або комп'ютер буде можливо розблокувати смс вірус.

Розблокування комп'ютера в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on П'ятниця, 10 лютого 2017 12:29

Залишити відгук

Ми ремонтуємо