Установка Windows 10 на комп'ютер

Без операційної системи з будь-яким комп'ютером або ноутбуком користувачеві неможливо працювати. Сьогодні ви можете підібрати ОС, згідно з технічними особливостями вашого пристрою, а також функціональним і естетичним побажанням. Найпоширенішою операційною системою в світі є продукт корпорації Microsoft Windows, який щодня встановлюється на мільйонах комп'ютерів. Останньою новинкою стала Windows 10, що з'явилася менше року тому.

Наша компанія пропонує вам широкий спектр послуг, куди входить установка та перевстановлення операційної системи Windows 10, а також її налаштування відповідно до вимог користувача. Ми використовуємо спеціальні програми, що дозволяють відформатувати жорсткий диск і розбити його на два розділи: FAT 32 і NTFS відповідно. Для користувача це означає максимальну зручність роботи з комп'ютером, а також стійкість до помилкових дій і велику безпеку файлів і програмного забезпечення.

Після перевстановлення та налаштування Windows 10 на комп'ютер ми гарантуємо вам додатково встановити необхідні драйвера і утиліти, що дозволяють працювати з будь-якими форматами і додатками, що забезпечують нормальне функціонування всіх пристроїв. Чому варто перевстановити операційну систему саме в нашій компанії? Ми забезпечуємо стовідсоткову захист особистої інформації користувача. Додатково ви можете скористатися послугами установки ефективної антивірусної програми на свій пристрій, що дозволить уникнути зараження комп'ютера різними вірусами і шкідливими ПО.

Установка Windows 10 на комп'ютер

Нова ОС від Windows - максимально зручний для користувача продукт, установку якого вибирають клієнти в усьому світі. Відзначимо переваги даної системи:

Перевстановлення Windows 10 можна запустити не з сервера компанії, а безпосередньо з комп'ютера самого клієнта.
Наявність універсальної платформи UWP, що дозволяє запускати програми на будь-якому пристрої. Іншими словами, програми, якими ви користуєтеся щодня, будуть так само виглядати і на планшеті, і на домашньому комп'ютері.
Установку Windows 10 вибирають шанувальники «спритних» браузерів. Система має на увазі наявність новинки - браузера Edge, який в даний момент набагато швидше за своїх конкурентів, завдяки підтримці сучасних стандартів і відмови від роботи з уже застарілими технологіями.
Серйозні зміни в цій версії операційної системи зазнав і центр повідомлень, що дозволяє назавжди позбутися від докучливих, постійно спливаючих повідомлень. За замовчуванням, необхідно відкрити відповідне вікно, щоб побачити все нові повідомлення. Однак настройки можна змінити.
На відміну від попередньої ОС, Windows10 має на увазі наявність меню «Пуск», з яким просто і приємно працювати.
Фахівці нашого сервісу здійснюють установку всіх модифікацій Windows:

  • Windows Vista;
  • Windows 7;
  • Windows 8;
  • Windows 10;
  • Windows 2003 server;
  • Windows 2000 server;
  • Windows XP;


Крім функціональних переваг, налаштувати Windows 10 на комп'ютер стоїть кожному шанувальнику яскравого інтерфейсу Metroі стильного графічного дизайну.

Однак ні в якому разі не беріться за установку операційної системи самостійно. По-перше, така процедура відніме дуже багато часу. По-друге, найменші помилки можуть загрожувати і проблемами в роботі ОС в майбутньому, і втратою ваших особистих даних, які буде дуже складно відновити. Якщо за перевстановлення Windows 10 беруться справжні професіонали, то така задача буде справою кількох годин, після чого ви зможете на власному прикладі переконатися в перевагах роботи Windows 10.

Налаштування Windows 10 на комп'ютері

Багато користувачів помилково вважають, що налагодження операційної системи - просте завдання, з якою легко зможе впоратися кожен. Подібне оману загрожує вам проблемами і помилками в функціонуванні системи, які не завжди помітні «неозброєним» оком. Чому варто звернутися за допомогою до професіоналів?

Наші фахівці гарантують не тільки швидку переустановку операційної системи, але і настройку її відповідно до побажань користувача. Стосується це і функціональної, і естетичну складову. У підсумку ви отримуєте в користування комп'ютер, на якому все максимально зручно і просто саме для вас!
Ми допоможемо вам налаштувати Windows 10 на комп'ютер буквально за лічені хвилини. Немає сенсу годинами шукати поради в інтернеті і перевіряти емпіричним шляхом, чи працюють вони. Це не тільки довго і неефективно, але також може і завдати шкоди вашому комп'ютеру.
Переінсталюйте свою операційну систему на Windows 10 разом з нами - тепер це дуже просто! Не ризикуйте збереженням свого комп'ютера і особистих даних - зверніться до справжніх фахівців.

Windows 10 на комп'ютер в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:27 Last modified on Понеділок, 20 лютого 2017 10:16

Залишити відгук

Ми ремонтуємо