Ремонт ноутбуків Acer

Ремонт ноутбуків Acer, наша Мережа Сервісних Центрів «Аріс», виробляється майже кожен день. У більшості моделей ноутбуків Acer, зустрічаються проблеми з системою охолодження. Через це ноутбук Acer перегрівається і доводиться робити ремонт ноутбука Acer.

Причини появи смуг на екрані ноутбука Acer

Напевно, кожен погодитися з тим, що неприємно зіткнуться з ситуацією, коли ще вчора на роботу ноутбука Acer не було ніяких нарікань, а вже сьогодні з ним відбуваються незрозумілі речі. Так багато хто стикається з такою проблемою як поява на екрані смуг, погодьтеся, це неприємно. Але не варто впадати у відчай, необхідно просто розібратися в причинах, так як не завжди це загрожує великим ремонтом ноутбуків Acer.

Основні причини виникнення смуг на матриці Acer

Перш за все, слід звернути увагу на те, що смуги і проблеми із зображенням можуть бути різними. По всьому екрану кольорові вертикальні лінії, посередині з'явилася біла горизонтальна смуга, поява ряби, зображення з'являється тільки на невеликій частині екрана, нечітке, розмите зображення, виникнення кількох горизонтальних смуг і т.д.

Як бачите, варіантів проблем із зображенням в ноутбуці Acer можливо величезна кількість, давайте розбиратися в основних причинах, і який ремонт при цьому необхідний.

Розрив шлейфа монітора ноутбука Acer

У будь-якому сервісному центрі скажуть, що дуже часто причиною ремонту ноутбука є проблема з Відеокабелі (шлейфом) матриці Acer. Це пов'язано з постійним відкриванням і закриванням екрану, в результаті чого відбуваються розриви. Крім цього неправильне встановлення шлейфу тільки погіршує ситуацію.

Щоб визначити саме цю несправність, зовсім не обов'язково нести ноутбук відразу в ремонт. Якщо під час руху екрану відбувається зміна якості відео, його поліпшення або погіршення, значить проблема в шлейфі. Провести його заміну можна самостійно, але за умови наявності досвіду такої роботи, так як ремонт Acer ноутбука відрізняється від ремонту ноутбука SAMSUNG.

Несправність матриці ноутбука Acer

Також появою проблем із зображенням часто пов'язано з несправністю матриці Acer. Визначити, чи справна або несправна матриця на вашому ноутбуці досить просто. Для цього необхідно провести підключення зовнішнього монітора, більшість сучасних переносних ПК мають такого роду роз'єм.

Якщо в результаті підключення на зовнішньому моніторі зображення гарне, значить, у вас вимагає заміни матриця. До речі, зробити цю операцію набагато простіше, ніж поміняти шлейф, але знову ж таки - необхідна практика.

Крім підключення зовнішнього монітора існують інші варіанти визначення несправності матриці нетбука Acer. Наприклад, у працюючого ноутбука Acer необхідно акуратно покриття або зробити вигин монітора. Якщо під час цієї маніпуляції відбувалися зміни на моніторі (смуги з'являлися або пропадали), тоді майже з 100% вірогідністю можна говорити про те, що ремонт ноутбука обмежитися заміною матриці ноутбука Acer.

Несправність відеокарти на ноутбуці Acer

Статистика ремонтів відеокарт стверджує, що їх поломки відбуваються за двома найбільш поширених причин:

- Відеокарта Acer сама згорає;
- Видеочип Acer часто від перегріву відпоювали, в результаті чого з материнською платою втрачається контакт.
Основною ознакою появи проблем з відеокартою є поява смуг різного кольору на екрані ноутбука Acer. Причому вони з'являються не під час його запуску, а тільки коли починає завантажуватися операційна система.

Ця несправність також усувається, в основному заміною відеокарти або з мінімальним використанням пайки. Подібний ремонт ноутбука Acer також вимагає певної кваліфікації.

Поломка материнської плати неутбука Acer

У більшості випадків вихід з ладу материнської плати відбувається в результаті її перегріву. Якщо дана деталь інтегрована у вашій моделі ноутбука, тоді сам ремонт може дуже дорого обійтися. В такому випадку дешевше купити новий нетбук, але остаточний вердикт зможе поставити тільки досвідчений співробітник сервісного центру.

Ремонт ноутбуків Acer в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:29 Last modified on Вівторок, 07 лютого 2017 18:40

Залишити відгук

Ми ремонтуємо