Ремонт ноутбука Samsung

Ремонт ноутбука Samsung в Мережі Сервісних Центрів АРІС. Ремонт ноутбука Samsung + гарантія на роботу. У нашому сервісному центрі ми виконуємо ремонт ноутбука Samsung.

Чи не працює клавіатура ноутбука Samsung - що робити?

Тільки уявіть собі таку картину - ви сидите за ноутбуком, Samsung спілкуєтеся в соціальних мережах або шукайте інформацію, і раптом стикаєтеся з ситуацією, що у вас не працює два ряди клавіатури ноутбука Samsung. Вони взагалі не реагують на натискання. Бувають ситуації ще гірше, коли повністю відключається вся клавіатура у ноутбука Samsung.

Що ж необхідно зробити? Якщо після однієї-двох перезавантажень нічого не змінюється - йдіть і здавайте свій ноутбук Samsung в ремонт. Звичайно, якщо ви самі нічого не тямите в лагодження комп'ютерів. Але якщо це сталося ввечері, або у вихідний день, спробуйте зробити деякі маніпуляції зі своїм нетбуком Samsung, можливо, це допоможе.

Очищення клавіатури ноутбука Samsung

Переверніть ноутбук Samsung на бік, як напіврозкритими книжку, візьміть його в руки і легенько струшуйте. Дуже часто під клавішами накопичується дрібне сміття, наприклад, крихти від печива або бутербродів, які ви їли працюючи за ноутбуком. Подібного роду маніпуляція може спаси.

П росто чудово якщо у вас вдома є пилосос, який використовують для очищення дрібних пристроїв. Пройдіться їм по клавіатурі і видаліть зайвий сміття. Як варіант можна використовувати пензлик, найкраще з не сильно жорстким ворсом. Для цього поставте на стіл або на підлогу боком напіврозкритий ноутбук Samsung і пензликом вимітайте простір під клавішами. Ще один хороший спосіб - використовувати балончик зі стисненим повітрям.

Якщо клавіатура або клавіші ноутбука Samsung відключилися в результаті попадання на них рідини (пролили сік або воду), бажано відразу за допомогою серветок прибрати вологу. Якщо це не допомогло - необхідний невеликий ремонт, який вимагає зняття клавіатури або розбирання ноутбука. Ті, хто не знає, як це робити, краще самостійно не приступати до такої роботи, більш розумним варіантом буде звернутися в сервісну службу.

Перезавантаження ноутбуків Samsung

Коли перестає працювати клавіатура, головне не панікувати і тримати себе в руках. Іноді проблему можна вирішити, застосувавши дуже відомої процедурі - перезавантаження ноутбука Samsung. Причому для цього не потрібна навіть клавіатура, це можна зробити за допомогою миші або відключивши апарат кнопкою. Для цього необхідно натиснути на кнопку включення ПК і тримати в такому стані кілька секунд. Після повного виключення мобільного комп'ютера почекайте секунд 20 і знову увімкніть його. Дуже добре якщо після перезавантаження клавіатура відновить свою роботу, якщо ж цього не сталося - доведеться пробувати інші варіанти.

Оновлення драйверів на ноутбуці Samsung

Проблема з "клавой" часто з'являється після встановлення стороннього ПЗ або просто в результаті якого-небудь збору роботи тієї чи іншої програми. Іноді це трапляється через некоректного вимкнення ноутбука. Тому вам доведеться пошукати і встановити повторно драйвера для клавіатури Samsung.

Використання іншої клавіатури для ноутбука Samsung

Якщо оперативно вирішити проблему з клавіатурою не вдалося, а ремонт Samsung ноутбука або комп'ютера іншого виробника можливий тільки через певний час, тоді можна скористатися іншим рішенням. Наприклад, підключити до ноутбука Samsung іншу клавіатуру. Так, візуально і естетично це не дуже добре виглядає, але доробити реферат або виконати інше завдання так цілком можна.

Здача ноутбука Samsung в сервісний центр

Дуже важливий момент! Якщо ваш мобільний ПК знаходиться на гарантії, бажано самостійно його не розбирається і не намагатися чинити. Краще за гарантією віддати його досвідченим фахівцям сервісного центру, і вони зроблять все можливе для усунення несправності. Безумовно, не буде зайвим попередньо зробити копіювання всіх даних з вашого жорсткого диска. Тим більше, що за допомогою однієї лише миші це просто зробити.

Ремонт ноутбуків Samsung в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:29 Last modified on Вівторок, 07 лютого 2017 18:06

1 Коментар

  • Comment Link Юрий Четвер, 17 листопада 2016 19:12 posted by Юрий

    У вас можна придбати відеокарту Radeon HD 6970 2Gb ba92-08800a (SAMSUNG ASSY BD GFX-TOP;ATHENA-17,MXM BOARD) . Або ж зробити ремонт по заміні, так як вона вийшла з ладу. Чи даєте ви гарантію про її працездатності, і на скільки міс. Яка вартість ремонту.

Залишити відгук

Ми ремонтуємо