Ремонт ноутбука MacBook

Терміновий ремонт ноутбуків MacBook

На жаль, навіть добре зарекомендувала себе на ринку техніка компанії MacBook може дати збій. Незалежно від того, що стало причиною поломки, єдино вірний вихід - звернутися до професіоналів нашого сервісного центру, які зможуть «оживити» ваш ноутбук, змусивши його працювати навіть краще ніж раніше.

Для того щоб ваш ноутбук знову почав справно функціонувати, необхідно:

 • Зателефонувати в нашу компанію;
 • Викликати спеціаліста на будинок або в офіс;
 • Замовити діагностику.


Чому варто звернутися саме в наш сервісний центр?

Ми могли б довго розповідати про своїх чудових майстрів, і про те, що до нас навіть звертаються за допомогою люди, що живуть за кордоном, однак найкраще про наші переваги розкажуть факти:

Ремонт ноутбуків MacBook в нашому сервісному центрі здійснюється виключно експертами, які мають досвід роботи не менше трьох років. Саме з цієї причини, ви можете бути впевнені в тому, що робота по ремонту буде виконана якісно, ​​і ваш пристрій буде справно функціонувати ще довгий час.
Проведення глибокої діагностики MacBook - необхідний захід, завдяки якій фахівці зможуть виявити всі наявні проблеми з ноутбуком. Завдяки проведенню глибокої діагностики також вдасться знайти справжню причину поломки пристрою, а також усунути її.
Для наших експертів немає нічого неможливого. Якщо починають ноутбук MacBook в принципі, можливо, то наші професіонали обов'язково зможуть знайти спосіб це зробити.
Ремонт ноутбуків фірми MacBook здійснюється в максимально короткі терміни, що дозволяє вам не витрачати свій дорогоцінний час даремно.
Використання нашим сервісним центром виключно оригінальних деталей для вашого лептопа, стає гарантом якості проведеного ремонту.
У розпорядженні нашого центру знаходяться постійно поповнюваний склад з усіма деталями для проведення ремонту ноутбука, що дозволяє нам максимально швидко повернути ваш пристрій на «біле світло».
Кожен ноутбук MacBook, який був довірений нашому сервісному центру, отримує спеціальну гарантію на всі види робіт, виконані нашими фахівцями.
Компанія MacBook є світовим лідером серед виробників ноутбуків. Почавши свою роботу в 1976 році, компанія займається розробкою і випуском різних видів IT техніки. Висока якість продукції MacBook, на жаль, не може виключити наявність поломок.

До числа найбільш поширених проблем, серед ноутбуків MacBook відносяться:

 1. Припинення функціонування охолоджуючої системи пристрою;
 2. В даному випадку, експерти нашого сервісного центру проводять заміну або ремонт системи охолодження, а також виконують її чистку від пилу і забруднень.
 3. Вихід з ладу відеокарти;
 4. Ця проблема є однією з найпопулярніших. Причин даної поломки може бути велика кількість, проте, як правило, відеокарта перестає функціонувати через забитої системи охолодження. Для того щоб змусити ноутбук MacBook знову працювати в посиленому режимі, ми виробляємо заміну або ремонт відеокарти, додатково очищаючи систему охолодження пристрою.
 5. Поломка петель і корпусних деталей, яка виникає внаслідок не обережного поводження з пристроєм, або заводським шлюбом.
 6. Необхідність в заміні материнської плати, пов'язана з перебоями її роботи. Причиною може стати перегрів ноутбука MacBook, або коротке замикання.
  Наші фахівці рекомендують проводити чистку систем охолодження ноутбука як мінімум два рази на рік, для того щоб попередити виникнення будь-яких поломок, перегріву пристрою.

Ми пропонуємо своїм клієнтам такі види послуг:

 • Проведення якісної діагностики ноутбука MacBook;
 • Роботи по заміні / ремонту несправної відеокарти MacBook;
 • Заміна або ремонт вийшла з ладу материнської плати, матриці пристрою MacBook;
 • Заміна клавіатури MacBook;
 • Роботи з очищення охолоджуючих систем ноутбука MacBook;
 • Заміна деталей корпусу, роз'ємів MacBook;
 • Має право встановлювати пристрої і upgrade MacBook.

Всього за кілька днів ми зможемо вирішити всі проблеми з вашим ноутбуком, допоможемо підвищити його продуктивність. Додатково наш сервісний центр пропонує послуги з установки новітніх програм, драйверів, завдяки яким ви зможете змусити свій ноутбук MacBook працювати набагато ефективніше.

Вартість ремонту ноутбука MacBook буде визначена після проведення діагностики нашим фахівцем. Залежно від виду несправності, складності ремонту та необхідних для лагодження ноутбука деталей буде визначена остаточна вартість.

Отримати якісну консультацію, а також викликати майстра для проведення діагностики ви можете по вказаному телефону, або залишивши заявку на нашому сайті!

Ремонт ноутбуків MacBook в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:29 Last modified on Вівторок, 07 лютого 2017 18:19

Залишити відгук

Ми ремонтуємо