Ремонт ноутбуків Asus

Ремонт ноутбуків Asus швидко і якісно. Бажано робити ремонт ноутбуків і нетбуків Asus в сервісному центрі. Добре зроблений ремонт нетбука або ноутбука Asus в сервісному центрі – гарантія стабільної роботи Вашого пристрою.

Проблеми з охолодженням ноутбука Asus

Світ комп'ютерів за останні 20 років дуже сильно змінився, за цей час більшість перейшла на мобільну їх версію - ноутбуки. Це і зрозуміло, адже стаціонарний комп'ютер не візьмеш на роботу / навчання або не сядеш з ним на диван, щоб подивитися фільм або поспілкуватися з друзями в соціальних мережах.

Але як будь-який пристрій, комп'ютери теж виходять з ладу, тому з ремонтом ноутбуків Asus можна рано чи пізно зіткнутися. Правда є невеликі аспекти, враховуючи які можна зменшити ризик поломки девайса. Наприклад, за статистикою, однією з найпоширеніших причин необхідності ремонту ноутбуків Asus є їх перегрів. Саме перегріву ноутбука Asus слід уникати і це відноситься до всіх брендам – DELL або ACER, не має значення.

Система охолодження і засмічення ноутбука Asus

Боротися з перегрівом окликана система охолодження, яка в свою чергу ділитися на активну і пасивну системи. До пасивної відносяться мідні або алюмінієві радіатори, це самий безшумний і дешевий варіант.

Серцем активної системи охолодження є кулер. По суті це вентилятор, основне завдання якого відводити з решіток радіаторів теплову енергію.

Як тільки пил починає накопичуватися на радіаторах, кулеру стає складніше відводити тепло, а чим більше пилу, тим менше ефективність вентилятора і тим вище температура. У певний час настає критичний момент, коли кулер не впорається зі своїм завданням і апарат перегріється. З цього моменту ремонт Asus ноутбука або іншого виробника неминучий.

Причини засмічення ноутбука Asus

Кожен виробник намагається зробити ноутбук якомога легше, тонше, зручніше, в результаті цього всередині деталі модель від моделі стають менше, вони все ближче і ближче розміщуються один до одного. В результаті цього температура може підвищуватися, але це далеко не найголовніша причина, по якій відбувається перегрів . Найчастіше ноутбуки Asus перегріваються через скопилася в них пилу, від якої практично неможливо захиститися.

Пил є усюди - в офісі, вдома, тим більше на вулиці, він з часом накопичується всередині пристрою. потрапляє туди пил разом з повітрям, осідає при цьому на платах, кулере, його осі, лопатах. Особливо пил "любить" щілини радіаторів, в результаті цього ефективність роботи останніх знижується. Чим більше її на поверхні різних деталей і механізмів, тим швидше і більше вони нагріваються. Причина в високих теплоізоляційних властивостях пилу, вона просто не пропускає назовні тепло, тому через це збільшується нагрів. При цьому витягти пил з ноутбука Asus, не розбираючи його неможливо. Так, деякі виробники, наприклад SONY, в деяких своїх моделях ставлять спеціальну систему видування пилу назовні з корпусу, але це не завжди допомагає.

У чому небезпека перегріву ноутбука Asus?

Під час перегріву температура ноутбука Asus сильно підвищується, в результаті цього він не може нормально функціонувати. Під час перегріву спостерігаються збої в роботі, зависання, але частіше за все він просто вимикається.

Якщо цієї проблеми не усувати, вона тільки посилитися і тоді вартість ремонтних робіт може перевищити вартість самого пристрою. Ознаки перегріву Вирішення проблем.

Щоб уникати дорого ремонту ноутбуків Asus, необхідно знати основні ознаки перегріву. Зокрема, він проявляється у вигляді: незвично високої температури корпусу, появі сильного шуму від роботи кулера. Також можуть з'явитися проблеми з роботою програмного забезпечення - ноутбук буде зависати, перезавантажуватися, іноді про перевищення нормальної температури повідомляє БІОС - він подає звукові сигнали.

А ще перегрів ноутбуків Asus добре проявляється при його посиленій роботі, наприклад, при роботі з зображенням або відео.

Щоб не посилювати ситуацію і не зіткнуться з необхідністю дорого ремонту - краще зайнятися профілактикою. Профілактичні заходи в даній ситуації досить прості - регулярно проводити чистку систем ноутбука Asus.

Ремонт ноутбуків Asus в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці

 

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:29 Last modified on Вівторок, 07 лютого 2017 18:37

Залишити відгук

Ми ремонтуємо