Ремонт поштою - послуга, яка набирає все більшої популярності серед сервісних центрів в Україні

Якщо ви проживаєте в маленькому місті, де немає кваліфікованого сервісного центру - послуга «ремонт поштою» саме для Вас.

Припустимо, у Вас зламався планшет, зламався комп'ютер, зламався ноутбук або зламався монітор. Ви хотіли б відремонтувати монітор або відремонтувати поламаний ноутбук, а може відремонтувати розбитий планшет, а де це зробити не знаєте.

Замовляйте послугу «ремонт поштою» в сервісному центрі «Арiс».

Суть послуги «ремонт поштою» дуже проста. Ви берете ноутбук, який хочете отремонтіровать, і відправляєте поламаний ноутбук нам службою доставки «Нова Пошта».

Кур'єр нашого сервісного центру отримає на «Нової поштою» ноутбук. Після цього він доставить Ваш ноутбук поламаний цілим і неушкодженим до нас в сервісний центр.

Кваліфіковані інженери нашого сервісного центру проведуть безкоштовну діагностику несправного ноутбука. Діагностика в нашому сервісному центрі БЕЗКОШТОВНА! Коли інженер сервісного центру виявить точну поломку вашого ноутбука, він повідомить про це менеджеру.

Менеджер, в свою чергу, зв'яжеться з Вами і повідомить яким чином можливо відремонтувати Ваш ноутбук. Вкаже при цьому вартість ремонту ноутбука, терміни ремонту ноутбука і час коли відремонтований ноутбук буде у Вас.

Якщо Вас влаштовує вартість ремонту ноутбука та терміни ремонту ноутбуканаш сервісний центр тоді ремонтує Ваш ноутбук і відправляє робочий ноутбук Вам назад.

Якщо Ви використовуєте програму «ремонт поштою», Ви отримуєте всі документи: гарантійний талон, чек, акт виконаних робіт.

Заздалегідь за ремонт ноутбука Ви не платите. Коли Ви на «Нової Пошти» отримуєте ноутбук, у Вас є можливість перевірити працездатність відремонтованого ноутбука. Перевірити наявність гарантійного талона на ремонт ноутбука і чека.

Тільки коли все робочий ноутбук перевірений, Ви оплачуєте ремонт ноутбука на «Нової Пошти».

Гарантія на роботу під час користування послугою «ремонт поштою», абсолютно нічим не відрізняється від звичайної гарантії на роботу (якщо б Ви принесли самі ноутбук до нас).

Якщо навіть раптом Вам доведеться скористатися нашим гарантійним сервісом, після ремонту ноутбука, всі роботи і доопрацювання по ноутбуку ми робимо безкоштовно.

З усіх додаткових питань телефонуйте в сервісний центр.

 

Ви можете викликати нашого майстра додому або в офіс. Для цього необхідно заповнити просту форму.

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Ми ремонтуємо