БЛОГ ДЛЯ САЙТУ

Блог - аналог щоденника в web-версії. Ведучий блог може публікувати записи різної інформативності, як для особистого зберігання, так і для громадського доступу і можливості публічного обговорення. Крім текстової інформації, в блог можна поміщати фото-, аудіо- і відеофайли, сам текст можна супроводжувати стікерами.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ

Для сайту блог виступає засобом контакту між власником і адміністрацією з зареєстрованими користувачами та відвідувачами сайту. Так все, хто знаходиться на сайті в режимі «онлайн», можуть за допомогою коментарів у блозі обговорювати один з одним і з автором порушену проблематику. Блог має ряд переваг в порівнянні з іншими способами зв'язку в Інтернеті:

- Всі коментарі користувачів публікуються миттєво, що сприяє більш «живому» спілкуванню;

- За допомогою блогу адміністрація сайту може провести модерацію, швидко обчисливши коментарі користувачів, які порушують встановлені сайтом правила, і закрити їм доступ до коментування записів або до сайту в цілому;

- Як правило, розмір повідомлень, які можна залишити в блозі, перевищує такий при листуванні за допомогою сервісів Інтернет-повідомлень;

ФУНКЦІОНАЛ БЛОГУ

Ведення блогу на власному сайті - один із способів збільшення власної популярності і просування своїх ідей і методів у маси для громадських і політичних діячів, представників естради та кіноіндустрії, керівників та учасників великого і малого бізнесу.

Основними функціями блогу, як складової сайту, виступають:

- Безперешкодна комунікація з іншими користувачами ресурсу, можливість спілкування на відстані як з родичами і вже наявними друзями і знайомими, так і розширення кола спілкування за допомогою закладу нових знайомств в процесі листування;

- Розважальна функція: можливість публікувати і коментувати в блозі записи гумористичного характеру. Актуально для тих, хто проводить в Інтернеті більшу частину вільного часу;

- Просування сайту або соціальної мережі, згуртування діючих користувачів / передплатників і залучення нових;
- Реклама товарів, послуг, ідей, самореклама;

- Продаж товарів і послуг через Інтернет;

- Релаксація - розслаблення, відходження від робочої і побутової метушні за допомогою участі в Інтернет-дебатах.

ЯК ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ БЛОГ

У багатьох широко відомих знаменитостей на своєму сайті присутня блог, де вони практично щодня діляться з читачами всім, що відбувається в їхньому житті. Таким чином, вони поповнюють ряди своїх шанувальників. Для користувачів у такому випадку блог стає безцінною можливістю поспілкуватися з кумиром, дізнатися і побачити пікантні і часом шокуючі подробиці з життя героїв екрану і сцени.

Для бізнесменів блог виступає засобом ведення справи: так, за допомогою опублікованих постів із закликом про співпрацю, вони можуть залучати нових потенційних бізнес-партнерів, там же можна відібрати найбільш підходящі кандидатури, створивши пост у вигляді невеликого опитування і вибрати з числа коментарів самі підходять за глузду. За допомогою блогу можна просувати продається компанією продукт: рекламувати товар, шукати покупців, пропонувати угоди. Для МЛМ-бізнесу Інтернет - основний інструмент просування. Великі представники даного сегмента за допомогою створення блогів відповідної тематики можуть збільшувати чисельність своєї структури і розширювати масштаби співпраці, аж до міжнародних.

Багато сучасні політики і громадські діячі мають власні сайти або акаунти в соціальних мережах, де в своїх блогах описують подробиці того, що відбувається на світовій арені і свій внесок в ці події. Так, любителі бути в курсі всього, що відбувається в політичній сфері, можуть отримувати необхідну інформацію за допомогою прочитання в блозі замість перегляду куди менш об'єктивних та інформативних ТВ-програм.

Крім особистого блога, який ведеться одним конкретним людиною, ще існує колективний блог, який ведеться цілою групою осіб за певними адміністрацією сайту правилам. Якщо колективний блог ведеться представниками однієї організації - він називається кооперативним.

ЯК ЗАМОВИТИ БЛОГ ДЛЯ САЙТУ У НАС

На нашому сайті Ви можете замовити оснащення Вашого власного домену можливістю ведення блогу або створення власного блогу в якості самостійного ресурсу. Здійснити замовлення можна прямо зараз, оформивши заявку в режимі «онлайн», або за телефонами. У чому полягає ваша перевага при роботі з нами:

- Неповторний стиль, оригінальність, креативність, дизайнерський підхід до створення;

- Відповідність усім сучасним стандартам якості;

- Оптимальне поєднання наших ідей до Ваших побажань при роботі над замовленням;

- Персональна відповідальність кожного фахівця за відповідність підсумкового варіанту Вашим очікуванням;

- Гарантований успіх!

Поспішайте і замовляйте створення блогу для сайту у нас!

Блог для сайту в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:29 Last modified on Вівторок, 16 травня 2017 15:59

Залишити відгук

Ми ремонтуємо