НАПОВНЕННЯ КОНТЕНТОМ САЙТУ

Як завгодно яскравим, оригінальним і барвистим може бути дизайн сайту, як завгодно іменитими можуть бути його творці - але без належного утримання, без регулярного потоку і поновлення актуальної інформації сайт незабаром може стати мертвим колом, розчарувавши користувачів і звівши амбіції своїх власників на «ні» .

Контент - все те основний зміст сайту, що користувач бачить на екрані, перейшовши за відповідним посиланням. Це текстова інформація, зображення і анімації, відеозапису, таблиці і т.д.

ЯК І ДЛЯ ЧОГО ЛИШЕ ДЛЯ САЙТ

Щоб заповнити всією необхідною інформацією свій сайт самостійно, часу потрібно затратити неміряно - парою годин за монітором з кухлем чаю і бубликом точно справа не обмежиться, від помилок ніхто не застрахує, а наслідки кожного упущення і недоліку розсьорбувати доведеться самому. Так, на повноцінне наповнення сайту може піти кілька тижнів, а то і місяців, коли часу на це немає зовсім, особливо, якщо сайт - комерційний, і він повинен продавати і стабільно приносити прибуток. Тому краще, звичайно, звернутися до фахівців в області тематичного наповнення сайту.

ТИПОЛОГІЯ КОНТЕНТУ НА САЙТІ

До слова, оскільки формат змісту сайту різний, потрібно або один фахівець широкого профілю, або, що краще, кілька умільців конкретно в своїй області. На які основні розділи можна структурувати зміст сайту:

- Текст - всілякі блоки інформації, теми для обговорення в блогах, опису розділів, товарів і послуг і т.д. Для редагування тексту необхідні фахівці-рерайтери і SEO-коректори, а для написання повністю оригінального тексту будуть потрібні копірайтери. Якщо текстова інформація для сайту відповідає стандартам за кількісними показниками, але її зміст збігається зі сторонніми джерелами, хостинги пошукових сайтів можуть просто не пропустити такий текст. Плюс до всього, текст може буяти синтаксичними і пунктуаційних помилками, які можна не помітити при первинній перевірці в стандартному редакторі зразок Word, а ось читачеві на сайті вони можуть різати око і заважати об'єктивно сприймати написане. Щоб не допустити подібного, рерайтери і SEO-редактори ретельно перевіряють кожну пропозицію текстів на предмет збігу з іншими статтями схожої тематики, вивіряють і коригують «тошнотно» тексту - кількість занадто часто вживаних слів в контексті, і кількість «води» - непотрібної інформації, дивляться , щоб всі слова тексту були написані без змішання символів на різних мовах. Копірайтери роблять все те ж саме, але не з готовим текстом, а з написаним власноруч, з нуля.

- Зображення - само собою, будь-який сучасний сайт повинен містити хоча б мінімальні елементи візуалізації, вони відразу притягають погляд користувача і концентрують увагу на собі. Чим більше картинок і чим вони оригінальніше подають тему сайту - тим шанси на успіх, відповідно, вище. Тому необхідний фахівець по роботі зі всілякими графічними редакторами. Зображення на сайті також повинні бути оригінальними, крім тих випадків, сайт має оглядову тематику і посилається на картинки з інших Інтернет-джерел, але з оригінальними коментарями до них. Плюс, з зображеннями можна придумати масу цікавих варіацій, щоб максимально урізноманітнити зміст сайту: наприклад, можна вставити текст прямо в зображення, вийде оригінальний напис з красивим заднім фоном, і ін.

- Відеозаписи і аудіофайли - найбільшу інформативність з усього змісту сайту, звичайно ж, мають відеофайли. Користувачеві найлегше засвоювати інформацію, коли він бачить і чує її одночасно. Для того, щоб на сайті відео було багато і в потрібному якості і відповідно до стандартів, повинен попрацювати фахівець, який може накладати звукові доріжки і субтитри на наявні записи, грамотно монтувати і накладати спецефекти, вирізати і додавати окремі моменти і т.д. Ці ж фахівці, як правило, допомагають розібратися з музикою на сайті: як з тематичним фоновим музичним оформленням, так і з поданими окремо, для прослуховування або скачування, аудіофайлами.

ЗАМОВИТИ НАПОВНЕННЯ КОНТЕНТОМ У НАС НА САЙТІ

Всі перераховані вище і багато інших послуг по наповненню контентом Ви можете замовити прямо у нас на сайті. Наші фахівці:

- Гарантовано виконають роботу у встановлені терміни;

- Будуть максимально чемні при роботі з Вами: для нас Ваші побажання пріоритетні в роботі;

- Представлять готовий варіант в тому вигляді, який Ви захочете;

- Приємно здивують Вас цінами, розрахувавши вартість в індивідуальному порядку;

Контент для сайту в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці

Оформляйте замовлення прямо на сайті або телефонуйте за вказаними телефонами: 0 800 759 760.

 


Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:29 Last modified on Вівторок, 16 травня 2017 15:57

Залишити відгук

Ми ремонтуємо