СТВОРЕННЯ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

Корпоративний сайт є таким Інтернет-ресурсом, цільовим призначенням якої є маркетинг. Такий веб-сайт використовується, в основному, в якості інструменту за пропозицією послуг і продажу товарів, формування клієнтської бази і залученню нових бізнес-партнерів.

ЩО ТАКЕ КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

Корпоративний сайт - це, фактично, особа компанії в мережі. У наш прогресивний час, коли підприємництво розвивається під девізом «якщо твого бізнесу немає в Інтернеті - твого бізнесу просто немає», жодне велике представництво без іменного ресурсу в мережі обійтися не зможе.

ПЕРЕЛІК ФУНКЦІЙ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

Функції корпоративного сайту вигідно виділяють його на тлі звичайних Інтернет-сторінок:

- Просування компанії, її ідей і новаторських рішень. Не секрет, що саме завдяки Інтернету швидко набирають обертів у своїй справі як індивідуальні підприємці, так і юридичні особи. Завдяки корпоративному сайту користувач не просто дізнається про існування конкретного пропозиції на онлайн-ринку, але і, при певній зацікавленості, посприяє її розвитку в якості клієнта або партнера;

- Збільшення припливу клієнтури і кадрової бази. Проект почався успішно і багато хто вже зацікавлені? Відмінно! Значить, цим можна поділитися з усіма, тому що успіх притягує амбітних людей. Якісна самореклама - одна із запорук швидкого зростання в комерційній сфері;

- Комунікативна функція - соціальні опитування, спілкування з клієнтами і партнерами через Інтернет. Як найпростіше дізнатися, чого хоче покупець? Правильно, запитати у самого покупця! Як поліпшити умови праці своїх співробітників, якщо, при цьому, немає можливості періодичних зустрічей і зборів з ними? Очевидно, на ці питання вони можуть відповісти на сайті, простим повідомленням або коментарем!

- Уявлення лінійки пропонованої продукції або список послуг у формі каталогу, докладний опис кожної одиниці. Тепер покупцям не потрібно годинами бігати по магазинах у пошуках того, що їм потрібно - досить зайти на корпоративний сайт, що цікавить компанії в розділ каталогу пропонованого для продажу товару, уважно ознайомитися з характеристиками, вибрати і зробити замовлення!

- Безпосередньо комерційна функція - можливість укладення угоди в режимі «онлайн» чи висновку домовленості і запрошення для особистої зустрічі. В даний час покупки можна здійснювати, не відходячи від монітора, прямо на сайті, де представлений товар, що цікавить. За допомогою сучасних платіжних систем і фінансових переказів можна оплачувати все, що завгодно, лише кількома кліками миші.

- Налагодження партнерських відносин з іншими компаніями за допомогою взаємної піар-компанії з використанням корпоративних сайтів. Комерція - це не тільки постійна конкуренція, але ще і вигідне співробітництво. Налагодити його і покласти початок взаємовигідній підприємництву тепер можна за допомогою Інтернет-ресурсу.

- Прив'язка до соціальних мереж - для багатьох користувачів найбільш звичним полем діяльності в Інтернеті є соціальні мережі, де вони проводять дуже багато вільного часу. Як вони зможуть дізнатися про існування корпоративного сайту? Вірно, зайшовши і ознайомившись з однойменної групою в соц.сети і перейшовши по закріпленої посиланням.

ДЕ ЗАМОВИТИ? НЕ ПРОБЛЕМА - ПРЯМО У НАС!

Створення і просування корпоративного сайту - неймовірно вигідна авантюра, адже просувати весь сайт цілком можна по кожному окремому бренду, кожному типу і навіть найменуванню конкретних товарів!

Як створити корпоративний сайт просто і швидко, без головного болю і надмірних витрат? Нічого шукати Вам не потрібно, все гранично просто - оформити таке замовлення можна прямо у нас на сайті. Всі Ваші вимоги і побажання будуть дотримані в точності до найменшої деталі, а терміни виконання не змусять Вас чекати ні секунди довше домовленого терміну! Крім того, наш девіз - ввічливість в роботі з клієнтом і творчий підхід в роботі з замовленням, тому ми сподіваємося залишити про себе приємне враження і продовжити наше з Вами співробітництво в подальшому! Працюючи з нами, Ви отримуєте не просто виконавця, а повноцінного ділового партнера! Оформляйте замовлення в режимі «онлайн» прямо зараз, або телефонуйте за вказаними телефонами: 0 800 759 760.

Корпоративний сайт в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці


Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:29 Last modified on Вівторок, 16 травня 2017 15:57

Залишити відгук

Ми ремонтуємо