ДОРОБКА САЙТУ

Доробка сайту є надання цілого комплексу послуг, спрямованих на те, щоб ресурс займав лідируючі позиції в рейтингах переглядів, відвідувань і завантажень, роботу по доповненню новим контентом і рерайтінгу міститься інформації, програмне обслуговування неполадок і т.д.

НАСЛІДКИ НЕСВОЄЧАСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Чи не піддаючись своєчасної доопрацювання, сайт може елементарно почати програвати ресурсів-конкурентам, на яких представлена ​​схожа тематика: інформаційні блоки перестануть оновлюватися, рекламні стрічки і банери застаріють, візуальне оформлення померкне в порівнянні з новітніми стандартами - це призведе до втрати користувачів і зниження рейтингу відвідуваності.

ПРОЦЕДУРА ОБСЛУГОВУВАННЯ САЙТІВ

Доопрацювання сайтів - це не просто клінінгова робота в стилі «трохи додати - трохи прибрати». Даний комплекс послуг включає в себе:

- Роботи по оптимізації появи в пошукових системах, усунення html-помилок, що призводять до збоїв;

- Вивчення статистики відвідуваності і кількості зареєстрованих користувачів сайту, дії, спрямовані на залучення нової аудиторії і підтримка інтересу у поточній, усунення чинників, що перешкоджають збільшенню кількості відвідувань;

- Робота з навігацією по сайту, їй технічна опрацювання з метою поліпшення зручності для користувачів;

- Доробка системи реєстрації на сайті в цілях недопущення проникнення на сторінку ботів і перешкоджання поширенню конфіденційних даних користувачів.

- Послуги рерайтинга контенту - додавання актуальних розділів і посилань, виправлення помарок і неточностей в змісті текстових описів, постійне інформаційне збагачення сайту;

- Переробка, додавання і видалення рекламного блоку на сайті;

- Розробка спеціальної версії сайту для портативних пристроїв - смартфонів, планшетів, мобільних телефонів, оптимізація під різні операційні системи;

- Резервне копіювання пошкоджених даних;

- Оптимізація роботи з електронною поштою;

КОМУ ВИГІДНА ПОСЛУГИ З ДОПОВНЕННЯ САЙТУ

Індивідуальним підприємцям, які розвивають свій бізнес за допомогою Інтернету, комерційним компаніям, які продають з численною аудиторією клієнтів і партнерів необхідний сайт для просування себе і своїх позицій, а значить, своєчасне і якісне доповнення сайту також стане для них необхідним атрибутом. Доручивши це фахівцям, можна обійтися без створення технічного відділу, значно скоротивши, таким чином, свої витрати.

Для тих, хто тільки почав свій довгий і тернистий шлях в Інтернет-бізнесі, щоб не витрачати свій час на технічні нюанси, також рекомендується звернутися до знаючих людей в сфері комплексного доопрацювання і доповнення сайту - це допоможе швидше досягти лідируючих позицій у своїй сфері.

НАШІ ПОСЛУГИ З ДОПОВНЕННЯ САЙТУ

Послуги по доповненню сайту - вигідний для будь-якого власника сайту спосіб його доопрацювання. За допомогою послуг фахівців в даній області можна не витрачати власне дорогоцінний час на обслуговування ресурсу, доручивши це тим, хто займається цим на професійній основі. Доповнення сайту часто потребують творчого мислення, знань і практичних навичок з web - дизайну, рерайтінгу / копірайтингу / SEO-оптимізації текстової інформації, досвіду адміністратора подібних ресурсів, активної роботи з відвідувачами. Спроба доопрацювати сайт власними зусиллями, без належних знань і досвіду, може обернутися негативними наслідками, в тому числі, матеріальними збитками.

Замовити послуги щодо доповнення Інтернет-ресурсу можна у нас на сайті. Звернувшись до нас, Ви отримуєте:

- Доповнення змісту і технічної оснащеності;

- Гарантоване усунення будь-яких збоїв і неполадок сайту в установлені строки;

- Максимально оперативне виконання роботи з креативним підходом до справи;

- Вартість доповнення сайту визначається індивідуально, виходячи з Ваших вимог і побажань.

Доробка сайту в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Зробити замовлення можна, заповнивши заявку в режимі online, або зателефонувавши за номером: 0-800-759-760

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:29 Last modified on Вівторок, 16 травня 2017 15:58

Залишити відгук

Ми ремонтуємо