СТВОРЕННЯ ДИЗАЙНУ САЙТІВ

Кожен власник Інтернет-ресурсу бажає, щоб саме його сайт відвідувало найбільше користувачів, щоб якомога більше з них реєструвалися на сайті, купували і продавали з його допомогою, рекомендували його своїм родичам, друзям і колегам, як цікавий і зручний портал в своїй сфері . Для цього потрібно, щоб будь-який відвідувач при першому ж візиті оцінив сайт, як унікальний, і не закрив вкладку з ним в пошуках чогось більш цікавого.

ЩО ТАКЕ ДИЗАЙН САЙТУ

В першу чергу, саме дизайн сайту, його візуальна складова дають зрозуміти, що ресурс з себе представляє, наскільки зручно буде ним користуватися і які його відмінності від десятків подібних йому, що вказуються пошуковими системами за аналогічним запитом. Розробка і створення дизайнерських рішень для оформлення сайту - непросте заняття. Для тих, хто пов'язує надії щодо розвитку власного бізнесу з роботою в Інтернеті, але не мають необхідного досвіду щодо належного оформлення сайтів, послуги фахівців в цій області будуть необхідні в першу чергу. Допомога професіоналів допоможе отримати готовий бажаний результат своєчасно, в самостійно певні і узгоджені терміни, а також позбавить від необхідності вивчати гори літератури для освоєння дизайнерської майстерності для веб-сайтів особисто.

ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ ДИЗАЙНУ ДЛЯ САЙТІВ

Сам процес дизайнерського оформлення сайту можна розділити на 3 складових:

1) планування: промальовування варіантів майбутнього дизайну і вибір самого оригінального рішення з вийшов начерків. Це можна зробити як з використанням ПК, на спеціальному графічному редакторі - підійдуть навіть найпростіші, які зазвичай є в числі програм стандартного забезпечення на сучасних операційних системах, так і власноруч - олівцем на листку паперу.

2) створення макета. На цьому етапі буде визначатися остаточний варіант зовнішнього вигляду всіх візуальних елементів сайту, тому макет створюється виключно за допомогою високоточної графічного редактора з безліччю функцій, на зразок усім відомого Adobe Photoshop. Тут слід чітко усвідомлювати спрямованість майбутньої діяльності сайту, щоб розуміти, на яку цільову аудиторію його дизайн повинен бути спрямований. Наприклад, надмірна химерність буде доречна для агресивного маркетингу, але зайвої для інформаційного ресурсу. Строгість і лаконічність, навпаки, будуть приємні для естетичної оцінки, але можуть негативно позначитися на рекламної та продажної здібностях сайту. Ці та багато інших особливостей обов'язково повинні бути враховані при розробці дизайн-макету майбутнього сайту.

3) останній етап - найскладніший, це верстка дизайну. Щоб здійснити її самостійно, без профільних знань в області програмування, таких, як, наприклад, гіпертекстова розмітка і мову її створення, html і css, ніяк не обійтися.

ДЕТАЛІ ПРИ РОБОТІ НАД ДИЗАЙНОМ САЙТУ

Але перед тим, як почати процес підготовки дизайну для сайту, потрібно ознайомитися з його невід'ємними складовими:

- Як і у більшості офіційних юридичних документів, у будь-якого сайту є «шапка» - невеликий розділ, що містить реквізити самого сайту і адміністрації: назва і логотип, слоган, кнопки FIQ - контактна інформація власника і служби техпідтримки, розділ «про нас» і ін .

- Бічне меню сайту, також називається «sidebar», в якому представлений вже більш розширений блок інформації про вміст сторінки: рядок пошуку для зручної навігації і можливості миттєвого пошуку цікавлять розділів і товарів, рекламні постери і банери, меню переходу до записів у формі блогу, статей, обговорень і соцопитуванням, посилання на які співпрацюють ресурси і т.д. Зустрічаються як варіанти одночасно з використанням декількох елементів «sidebar», так і не використовують бічне меню взагалі;

- Центральна (основна) частина, яка містить всі блоки інформації, що підкреслюють спрямованість сайту: інформаційні статті, каталоги товарів, карти, діалогові вікна з аудіо- та відеоплеєра, корисні посилання та ін.
- Нижня частина сайту, в професійних колах іменована «підвал». Там, як правило, міститься копірайтингове інформація у вигляді назви і слогана сайту в текстовій формі і терміну функціонування ресурсу, з стилі «1999-2016». Однак «підвальна» частина може містити і елементи бічній панелі, що особливо актуально для мобільних версій сайтів.

ЗАМОВТЕ УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ДЛЯ ВАШОГО САЙТУ У НАС!

Щоб Ваш сайт знайшов свій унікальний і неповторний дизайн, став впізнаваним і відвідуваним ресурсом, Вам не потрібно нічого робити - достатньо звернутися до наших фахівців, і в обумовлені терміни ви отримаєте не сайт, а справжню бомбу! З урахуванням індивідуальних побажань замовника, дизайнерське рішення сайту зможе здивувати будь-якого його користувача.

Замовити дизайнерське оформлення сайту можна прямо зараз, заповнивши відповідну форму, або за телефонами, вказаними нижче. Замовляючи послугу з оформлення сайту у наших фахівців, ви отримуєте відмінну роботу, виконану професіоналами в IT-сфері, яка вигідно буде виділятися на тлі конкурентів і допоможе Вашій сайту працювати ще більш продуктивно, набираючи рейтинги і отримуючи прибуток. Зі свого боку ми, крім гарантії якості, зобов'язуємося надати роботу відповідно до обумовлених термінів.

Дизайн сайту в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Пишіть, телефонуйте і замовляйте!

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:29 Last modified on Вівторок, 16 травня 2017 15:59

Залишити відгук

Ми ремонтуємо