ГОТОВІ САЙТИ БЕЗКОШТОВНО (ШАБЛОНИ САЙТІВ)

Якщо гарненько розібратися, сам Інтернет-ресурс, чи то пак той чи інший сайт, інтересу для свого власника не представляє. Його буде цікавити спектр можливостей, які цей сайт зможе йому надати: товари і послуги, які можна запропонувати або продати, всі можливі варіанти рекламування сайту і його вмісту, що отримується роботи сайту прибуток, інвестування власних коштів в розвиток ресурсу і т.д. Однак створення і оформлення сайту може зайняти значно більше часу, ніж планувалося спочатку, а порушення планів, в даному випадку - це втрата не тільки часу і нервів, але і, відповідно, грошей - адже незапущених проект прибутку не приносить, а от збитки - цілком собі.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ЗРАЗКИ САЙТІВ

В даний час для будь-якого охочого стати власником власного сайту і розвивати через нього свій бізнес представлена ​​актуальна послуга з надання готових шаблонів для сайтів. Послуги з надання готових зразків Інтернет-ресурсів включають в себе:

- Створення хостингу і моментальне виведення сайту на хостинг користувача;

- Створення і опрацювання інтуїтивно-зручної системи управління всім функціоналом створюваного ресурсу;

- Сервіс по реєстрування доменів і створення сервісу mail - електронної пошти;

- Розробка і оптимізація версії сайту для мобільних пристроїв і різних операційних систем;

- Впровадження рекламних банерів та оголошень, що представляють зміст і перелік послуг сайту, на всі популярні хостинги, в тому числі Yandex Direct, YouTube, соціальні мережі і т.д.

- Дизайн інтер'єру та опрацювання основних розділів меню сайту;

- Встановлення базових налаштувань сайту і можливості їх зміни потенційними користувачами в разі потреби.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Шаблон сайту - типовий ресурс, свого роду, «витратний матеріал». Робота по їх створенню ведеться досвідченими професіоналами в сфері web-дизайну і верстки php / html-сторінок. Фахівцями створюється макет для поточного замовника, проте він може бути згодом бути використаний і для розробки інших сайтів. Однак, в залежності від наявності такого бажання у майбутнього власника сайту, готовий макет може бути стилістично перероблений з метою унікальності проекту та відсутності збігів у візуальному плані з конкурентами. При цьому, переробка включатиме в себе зміну кольорової палітри, що містяться зображень та іншого контенту, інші дизайнерські риси сайту залишаться незмінними.

При створенні сайту за індивідуальним замовленням розробники враховують ті ключові позиції, які будуть виділяти ресурс з числа інших подібних йому, а також виведуть сайт на лідируючі позиції по відвідуваності, кількості зареєстрованих користувачів і продажу:

- Спрямованість всіх складових сайту на залучення відвідувачів і клієнтів;

- Помітність заголовків і підписів, стислість і лаконічність текстової інформації;

- Можливість вибору мовного перекладу змісту сайту, наповнення асортименту пропонованих іноземних мов;

- Вказівка ​​контактних даних адміністрації та робочого персоналу сайту, а також служби технічної підтримки, для створення видимості надійності і періодичного якісного обслуговування;

- Якщо замовник ставить за мету сайту продажу - розміщення фірмових або оригінальних слоганів, гасел і ненав'язливих, але цікавих пропозицій і закликів до придбання;

- Спливаючі вікна з питаннями у вигляді закликів до покупки або анкети для соц.опитування, для підкріплення ефекту унікальності сайту та залучення нової аудиторії через діючих користувачів.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ БЕЗКОШТОВНИХ ШАБЛОНІВ ДЛЯ САЙТІВ У НАС

Після того, як сайт готовий, власник - фізична особа, IP або представник організації, може розмістити на ньому всю бажану інформацію будь-якого характеру (крім забороненого чинним законодавством) і почати власний бізнес в Інтернеті.

Отримати безкоштовні шаблони для сайтів можна прямо у нас! Ми пропонуємо як готові варіанти сторінок, так і послуги з їх персоналізації для конкретних користувачів, з обліків всіх пропозицій і побажань. В якості нашого клієнта Ви отримуєте ряд переваг по частині сайтовий шаблонів:

  • надійність;
  • індивідуальність;
  • практичність;
  • доступність;
  • оригінальність;


Почати свою справу на просторах мережі Інтернет тепер легко - почни прямо зараз, замовивши безкоштовний шаблон у нас на сайті або за телефонами: 0 800 759 760.

Готові сайти в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:29 Last modified on Вівторок, 16 травня 2017 15:59

Залишити відгук

Ми ремонтуємо