ОБСЛУГОВУВАННЯ САЙТУ

Абонентське обслуговування сайту включає в себе надання цілого комплексу послуг, спрямованих на просування сайту в рейтингах переглядів, відвідувань і завантажень, оптимізації міститься контенту і технічної підтримки в разі виникнення непередбачених обставин.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Без періодичного різнопланового обслуговування сайт просто загубиться на тлі конкурентів, що представляють аналогічну тематику. До того ж, відсутність або неналежне виконання технічного контролю за станом сайту може привести до численних негативних наслідків, аж до припинення функціонування, втрати контенту і видалення зареєстрованих користувачів.

ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Якщо розглядати це питання кілька більш детально, абонентське обслуговування сайту передбачає під собою:

- Редагування поточного утримання сайту, додавання сторінок і розділів, постійне інформаційне збагачення ресурсу;

- Оптимізація роботи з пошуковими системами, усунення html-помилок, що призводять до збоїв такої роботи;

- Забезпечення зручності навігації по сайту для користувачів;

- Ведення статистики відвідуваності сайту і роботи щодо її поліпшення та усунення перешкоджають факторів;

- Підготовка і оптимізація мобільної версії сайту для портативних пристроїв;

- Проведення технічних операцій по реабілітації сайту в разі помилок і збоїв, резервне копіювання контенту;

- Представлення інтересів сайту перед провайдером сервера, пошук і розробка доменного імені;

- Ведення статистичних даних про кількість відвідувачів сайту за звітний період, заходи щодо поліпшення відвідуваності за допомогою залучення необхідного контингенту;

- Послуги зі створення поштового сервісу і постійній роботі з ним: прийом і відправлення повідомлень, чистка від спаму і т.д .;
- Створення і розміщення на сайті рекламних блоків;

- Реєстрація та консультативне обслуговування користувачів, блокування та видалення користувачів, які порушують умови користування сайтом.

КОМУ ВИГІДНО АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Поповнити рахунок з абонентського обслуговування сайту - вигідний для будь-якого власника сайту варіант, оскільки таким чином можна заощадити масу часу на обслуговування ресурсу, доручивши це досвідченим фахівцям. Обслуговування сайту - трудомісткий і тривалий процес. Він вимагає від того, хто збирається їм займатися, широким знанням в області рерайтинга і копірайтингу текстів, web - дизайні, адмініструванні Інтернет-ресурсів, активної роботи з користувачами, а також креативного і неординарного мислення і здатності швидко орієнтуватися і знаходити вихід з важких ситуацій. Тому куди більш вигідним вкладенням ресурсів і часу буде співпраця з фахівцями в області комплексного обслуговування сайтів, ніж спроба зробити все самостійно і величезний ризик помилитися і загубитися, таким чином, на тлі тисяч конкурентів.

Абонентське обслуговування сайтів буде цікаво, в першу чергу, великим розвинутим і компаніям, що розвиваються, які продають товари і послуги, з численною аудиторією клієнтів і партнерів. Поклавши цю функцію на перевірених фахівців в даній сфері, можна уникнути витрат на наймання і зміст цілого відділу з адміністрування та просування сайту.

Одночасно звернення до фахівців з абонентського обслуговування стане грамотним рішенням для представників ще молодих, тільки що встали на шлях розвитку компаній. Для них унікальний сайт стане потужним підмогою при конкуренції з уже усталеними представниками. А для того, щоб забезпечити періодичне інформаційне наповнення і оновлення Інтернет-ресурсу, зацікавити потенційних клієнтів і співробітників своїми послугами і вигідно представити їх, уникнути технічних проблем і своєчасно вирішувати їх у разі виникнення, найкраще звернутися до тих, хто спеціалізується на такому обслуговуванні сайтів .

СКОРИСТАЙТЕСЯ НАШИМИ УСЛУГАМІ- ЗАМОВТЕ АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ САЙТУ

Замовити абонентське обслуговування для Інтернет-ресурсу можна у нас на сайті. Звернувшись до нас, Ви отримуєте:

  • комплексне обслуговування і швидке просування Вашого сайту
  • можливість роботи над замовленням в стислі терміни;
  • гарантоване усунення будь-яких збоїв і неполадок;
  • повний облік Ваших вимог і побажань.
Обслуговування сайту в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:29 Last modified on Вівторок, 16 травня 2017 15:59

Залишити відгук

Ми ремонтуємо