КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА YANDEX

У реальному житті рекламна кампанія являє собою комплекс дій, спрямованих на залучення цільової аудиторії - потенційних клієнтів з купівельною спроможністю для конкретного виду подаються товарів або послуг. Що стосується розміщення реклами в глобальній мережі Інтернет - ситуація аналогічна, рекламодавець шукає зацікавлених осіб і цікавить їх ще більше своїм торговим пропозицією, аж до укладення угоди. Ключовим елементом такої кампанії є розміщення рекламних оголошень. Сама відповідна площадка - це найбільш відвідувані усіма користувачами сторінки. А куди люди найчастіше заходять в Інтернеті в першу чергу - правильно, на пошукові ресурси. Одним з найбільших і популярних з них є система Яндекс.

ПЕРЕВАГИ РЕКЛАМИ В ПОШУКОВОЇ МЕРЕЖІ

Головна перевага контекстної реклами - її конкретна спрямованість на цільову аудиторію пропонованого продукту. Як це працює: якщо, наприклад, людина вводить в Яндексі пошукової запит «покупка меблів», рекламне оголошення висвічується для нього разом з результатами пошуку саме з даної тематики і з таким торговим пропозицією від рекламодавця. Це реклама не буде настирливо висіти банером у тих, хто шукає за допомогою Яндекса автомобілі, нерухомість тощо - тобто у тих, хто не підходить під спрямованість реклами.

Оголошення про пропозицію продукції компанії на оплатній основі розміщається в пошуковику за допомогою сервісу «Yandex Direct» (Яндекс Директ). Сервіс популярний не тільки на території Росії, але і в країнах Європи та інших частинах світу, оскільки сам пошуковик має аудиторію з числа Інтернет-користувачів більше 40%. Ще один цікавий і вигідний рекламодавцям момент - рекламні оголошення розміщуються не тільки на Яндексі, але і на сайтах, які виступають його офіційними партнерами.

РЕКЛАМНІ МІСЦЯ У ЯНДЕКС

Для потенційного клієнта рекламні оголошення, розміщені за допомогою Яндекс Директ, показуються над основними результатами пошуку у вигляді звичайної посилання на сайт рекламодавця з заголовком, текстовим описом на 1-2 пропозиції з виділеними ключовими словами і реквізитами представників сайту: телефонами та електронною поштою. Для розміщення реклами на сторінці з результатами пошуку відводиться 3 місця для гарантованих показів:

- Так званий «блок гарантованих місць». Перша за рахунком зверху рекламна запис і буде займати перше місце в зазначеному блоці;

-последнее За рахунком - третє місце, має назву «вхід в гарантію»;

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ В ЯНДЕКС

На партнерських сайтах Яндекса реклама розміщується в довільній формі, в узгодженому з самим Яндексом вигляді і кількості, як правило, такі оголошення ідентичні тим, що знаходяться на сторінці пошуку. Іноді такі оголошення можуть містити прикріплений файл-зображення, як інструмент для візуалізації оголошення і залучення більшого числа зацікавлених осіб.

Вартість реклами за допомогою Яндекс Директ не має фіксованої величини. Вона визначається виходячи з того, яка компанія запитує розміщення оголошення, з масштабів і параметрів рекламної кампанії, що діє конкуренції на ринку аналогів.

Розгорнути ефективну рекламну кампанію за допомогою партнерства з Яндексом і розміщення своїх оголошень на пошукової сторінці тільки здається легко здійсненним. На ділі доведеться не тільки складати грамотні і «продають» заголовки, слогани і гасла, чітко укладати необхідне опис пропонованого товару і пропозицію покупки в стислі обсяги, підбирати слова-ключі і складати з них ефектні комбінації, а також і «мінуси» для виключення з пошукових форм по іншим запитам.

НАША ДОПОМОГА З РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ В YANDEX

Ідея про те, що самостійно налаштувати і розмістити своє оголошення просто, отримала своє поширення в першу чергу завдяки самій компанії Яндекс - адже так вона отримує більшу кількість партнерів, готових платити гроші за розміщення. У той же час, Яндекс не несе ніякої відповідальності за нечемність підприємців, які некоректно склали зміст оголошення і воно не принесло бажаного прибутку. Тому рекламодавцям, особливо недосвідченим і початківцям в галузі мережевих продажів, рекомендується звернутися за допомогою по складанню і розміщення реклами в Яндекс.

Розмістити своє рекламне оголошення з допомогою Яндекс Директ Вам допоможуть наші фахівці. Замовити послугу дуже просто:
- Залиште заявку на сайті або зателефонуйте за номером, вказаним на екрані;

- Ми максимально оперативно розглянемо її і приступимо до виконання замовлення;

- Ви будете отримувати повідомлення про всі етапи роботи над Вашим замовленням аж до моменту представлення підсумків роботи;

- Після закінчення роботи Ви, крім обіцяного реультате, купуєте цінного ділового партнера для спільної роботи в подальшому;

 Реклама в Яндексі в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці

Зробіть своє замовлення прямо зараз!


Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:29 Last modified on Вівторок, 16 травня 2017 15:55

Залишити відгук

Ми ремонтуємо