КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА В GOOGLE

Якщо вбити в пошуковому рядку Google певний запит, разом з появою посиланнями для переходу на сайти може вискочити рекламне оголошення - це і є контекстна реклама пошукової системи. Такий маркетинговий хід є простим, зручним і ефективним одночасно, оскільки реклама показується тільки за схожими запитами, тобто, вона не буде нав'язлива, і її побачать лише зацікавлені в її конкретному реченні особи.

ОПИС КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ GOOGLE

Рекламні оголошення в Google, як правило, розташовуються зверху, праворуч від рядка введення пошукових запитів, або ж, навпаки, в самому низу сторінки пошуку, під пропонованими посиланнями. Таке оголошення складається не більше, ніж з одного-двох пропозицій, попередньо озаглавлених помітним слоганом, посилання на сайт рекламодавця і контактного телефону для зв'язку. Є й інші варіанти контекстної реклами у вигляді зображень, в тому числі, анімованих, відеозаписів, товарних рядів. Для різних типів потенційних покупців ефективність оголошень буде відрізнятися, але, як показує практика, найчастіше переходять на сайт рекламодавця саме по посиланнях з текстовою рекламою.

Контекстна реклама - дуже популярний інструмент продажів для бізнесу з продажу в Інтернеті. Ціна за рекламу не фіксується компанією у вигляді суворо встановленого числа, а складається виходячи з способу ведення рекламодавців своєї кампанії. Платити рекламодавець може вибірково: за переходи по посиланню, розміщеної у вигляді контекстної реклами, за перегляд зазначеного оголошення або за конверсію (рівень відвідуваності, кількість зареєстрованих користувачів, статистика продажів через сайт, поширення контенту та ін.). Крім того, компанією «Google» надається можливість постійно спостерігати за процесом руху грошових коштів, завдяки чому можна вести статистичні звітності про ефективність рекламної діяльності та своєчасно здійснювати необхідні дії, спрямовані на її оптимізацію та вдосконалення.

НАСТРОЙКА КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ GOOGLE

Для успішної настройки контекстної реклами для пошукової системи «Google» необхідні наступні дії:

- Ретельний вибір ключових слів в якості основної смислового навантаження рекламного оголошення і способу привернути увагу потенційного відвідувача і клієнта. Найуспішніші і Популярні оголошення містять від п'яти до п'ятнадцяти ключів;

- Підбір і включення в структуру оголошення «мінус-слів», за допомогою яких реклама не показується в результаті пошукових запитів, які не відповідають тематиці оголошення;

- Визначення географічної локації, оптимальної для показу оголошення (наприклад, реклама, призначена для жителів Москви навряд чи буде актуальна для Пітера, і навпаки).

У КОГО ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ З РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ В GOOGLE?

Незважаючи на відносну простоту процесу розробки і розміщення реклами, для недосвідчених підприємців це може стати чимось на зразок гри в лотерею: оцінив ризик і співвідніс з можливостями, зробив ставку і ... .стал чекати і сподіватися на успіх. Так, фінансову статистику рекламної діяльності на «Google» можна вести хоч цілодобово завдяки представленій можливості, але своєчасно вжити заходів виходячи з ситуації, що, навіть найважчій ситуації, найчастіше можуть тільки фахівці.

Доручивши розробку і розміщення реклами в найбільшій пошуковій системі сучасності досвідченим професіоналам, можна направити власні зусилля на інші аспекти просування власного бізнесу і прив'язаного до нього Інтернет-ресурсу, що стане найбільш раціональним рішенням для досягнення успіху.

Щоб замовити розробку та розміщення реклами в «Google», Ви можете звернутися до наших фахівців, залишивши заявку на сайті або оформивши замовлення за вказаними телефонами. Замовивши зазначену послугу у нас, Ви гарантовано отримуєте:

- Цікаве рекламне оголошення з високими відсотками відвідуваності;

- Надійного партнера в нашій особі для подальшої плідної співпраці;

- Гарантії з нашого боку;

Реклама в Google в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці

Поспішайте замовити рекламу в Google у нас!

 


Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:29 Last modified on Вівторок, 16 травня 2017 15:55

Залишити відгук

Ми ремонтуємо