ЗРОБИТИ ФОРУМ ДЛЯ САЙТУ

Колись на території Стародавнього Риму була побудована центральна міська площа під назвою «Форум», де згодом проводилися громадські збори для населення з метою обговорення нагальних питань. Звідти і бере своє коріння значення слова в сучасній інтерпретації для Інтернет-спільноти.

ЩО ТАКЕ ФОРУМ

Форум є для сайту способом не просто організувати зворотний зв'язок, а влаштувати для відвідувачів і учасників можливість повноцінного інтерактивного спілкування. Наявність на сайті форуму дає йому перевагу як при формуванні постійної клієнтської і для відвідувачів бази, так і для залучення нових людей. Фактично, для ресурсів з численною аудиторією форум може стати свого роду інформаційним центром, де користувачі зможуть задавати питання один одному і представникам адміністрації сайту, ділитися думками і враженнями про отриману інформацію, залишати рекомендації і т.д. Іноді відбувається і так, що популярність самого форуму не поступається решті контенту, представленого на сайті. Так, в певних випадках ідея форуму переростала в повноцінну соціальну мережу або сайт знайомств.

ЯК ВЛАШТОВАНИЙ ФОРУМ

З огляду на перелічені переваги, питання про необхідність інтеграції форуму для сайту відпадає автоматично, а його цікаве і оригінальне оформлення стає пріоритетною в списку завдань з розвитку ресурсу. Для початку, необхідно визначитися з тематикою представлених на форум обговорень. На деяких ресурсах це виключно основна тематика їх функціонування, інші надають можливість в рамках одного сайту спілкуватися на всілякі теми, додаючи відразу кілька форумів.

Пристрій середньостатистичного форуму є поділ на розділи і подальший поділ розділів за темами - топіка, в перекладі з англійської співзвучного слова. Це робиться для того, щоб дати користувачам можливість обговорювати кожну конкретну тему саме по її спрямованості і виключити потрапляння в тематичне обговорення непотрібної інформації. Повідомлення користувачів, що залишаються в рамках обговорень на форумі, називаються «пости». Ще одна перевага - створювати топіки для обговорень на форумі може не тільки адміністрація сайту, але і самі користувачі. Це плюс і для власника ресурсу, оскільки часто для того, щоб створити тему і залишати коментарі на форумах, потрібно пройти процедуру реєстрації на сайті. Ця перевага дозволяє збільшити приплив цільової аудиторії, а заодно фільтрує список учасників форуму від недобросовісних користувачів і пошукових роботів - комп'ютерних клонів.

Принцип функціонування форуму дуже простий: один з учасників створює тему для майбутнього обговорення і публікує її в рамках форуму. Користувач, який створює топік називається топикстартер. Далі з означеної в топіку проблематики користувачі вже залишають свої коментарі, діляться досвідом і задають питання один одному.

ПРАВИЛА ФОРУМУ

Щоб спілкування на форумі не перетворювалося в скандал і балаган, адміністрацією сайту встановлюються правила поведінки учасників форуму, а також призначається відповідальний за контроль дотримання користувачами цих правил - модер або модератор. Це, як правило, будь-хто з числа самих іменитих і активних відвідувачів сайту, чия думка для інших є авторитетним. Як правило, послуги з модерації здійснюються на добровільній основі.

ЗАМОВЛЕННЯ ФОРУМУ ДЛЯ САЙТУ

Переваги форуму можуть стати вигідним підмогою в рамках конкуренції з іншими сайтами в плані залучення користувачів. Але ось процес його створення - це той ще геморой, оскільки включає в себе:

- Аналіз діючої ситуації на конкурентному полі, вибір відповідних тем і способів подачі для форуму;

- Підбір і замовлення хостингу (VPS);

- Вибір і покупка для форуму імені домена та власної назви;

- Визначення системи управління контентом в рамках форуму;

- Подальше термінове і планове технічне обслуговування;

Замість того, щоб займатися цим самостійно, можна заощадити час і кошти, доручивши створення форуму для сайту нашим фахівцям. Звернувшись до нас, Ви отримуєте перевагу у вигляді:

- Індивідуальний підхід до визначення вартості робіт по виконанню Вашого замовлення;

- Команди професіоналів, які докладуть усіх зусиль для створення форуму в детальному відповідно до Ваших вимог і побажань;

- Надання готового результату точно в обумовлені терміни.

- Систему гарантій і знижок;

- Перспектив співпраці зі взаємною вигодою для обох сторін надалі;

Телефонуйте і замовляйте послугу зі створення форуму для сайту, або залишайте заявку в режимі «онлайн».


Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:29 Last modified on Вівторок, 16 травня 2017 15:54

Залишити відгук

Ми ремонтуємо