ЗРОБИТИ САЙТ-ВІЗИТКУ

Сайт-візитка - це, свого роду, рекламне обличчя якоїсь певної компанії, її комерційної діяльності, який сам по собі означає підприємницьку маркетингову позицію своїх власників в мережі Інтернет. Його мета - привернути і залучити якомога більшу кількість потенційних клієнтів, підвищити статус бізнесу в очах відвідувачів і створити ефект зворотного зв'язку, коли за допомогою наявних на такому сайті реквізитів адміністрації люди, які ознайомилися з представленою на сайті інформацією, самі дзвонили і зв'язувалися з ними за допомогою електронної пошти.

ДЛЯ ЧОГО ПРИЗНАЧЕНА САЙТ-ВІЗИТКА

Сайт-візитка нагадує рекламні вітрини в великих містах зі змінними зображеннями і включає в себе кілька сторінок, зазвичай до 15 штук. Це робиться для того, щоб вмістити на сайті якомога більше корисної інформації рекламного характеру: перелік пропонованої продукції з доданими фотознімками та описом конкретних одиниць, список відплатних послуг, новинна стрічка, яка розкриває основні події в рамках компанії у вигідному світлі, онлайн-версії сертифікатів на товари і ліцензій, що підтверджують гарантію якісної роботи, і т.д.

КОРИСНІ ЗАВДАННЯ САЙТУ-ВІЗИТКИ

Сайт-візитка виконує цілий ряд функцій, що дають перевагу своєму власникові в рекламуванні свого бізнесу:

- Такий сайт істотно скорочує витрати на проведення рекламної кампанії, оскільки інші варіанти, як, наприклад, розміщення оголошень в пошукових запитах, рекламні стрічки і банери на інших ресурсах, самореклама в соціальних мережах - все це обійдеться значно дорожче;

- Оскільки функціонування сайту не обмежена режимом роботи представників його адміністрації або служби техпідтримки, він працює щодня і цілодобово. Користувач в будь-який час може зайти на сайт-візитку і ознайомитися з пропонованою йому інформацією. Навіть якщо він зробить це рано вранці або пізно вночі, він зможе здійснити зворотний зв'язок з персоналом сайту, просто залишивши лист на електронну пошту, або зателефонувавши потім, в зазначені години прийому дзвінків. Такий варіант значно зручніше, ніж підлаштовуватися під режим роботи реального офісу;

- В Інтернеті значно простіше створити візуальний ефект «вау» за допомогою вигідною подачі графічної складової. Наприклад, звичайний перелік товарних одиниць можна за допомогою відредагованих ілюстрацій уявити потенційному клієнту, як повноцінну вітрину з продукцією, створюючи, таким чином, у нього відчуття повноцінного присутності в магазині. Навіть звичайний список контактів можна зробити як афішу компанії, за допомогою фотографій ділового стилю з зображенням офісів і співробітників в вигідних ракурсах;

- Сайт-візитка допомагає своєму власникові в разі успішного старту не хвилюватися про рекламної складової його бізнесу, оскільки він працює за принципом «спочатку ти працюєш, щоб всі дізналися твоє ім'я - потім твоє ім'я вже працює на тебе». Сайт представляє всі необхідні користувачам блоки інформації, щоб сформувати у них позитивне враження про компанію вже на стадії ознайомлення. Це допомагає потенційним клієнтам надалі бути впевненими в тому, що вони мають справу з професіоналами і якість продукції буде на висоті, а для майбутніх бізнес-партнерів формує унікальна пропозиція, на яке не можливо не звернути увагу;

- Всі зміни на сайті відбуваються в «онлайн» -режимі, без переривання і переносів роботи, редагування в Інтернеті часто не несе за собою істотних фінансових вкладень, на відміну від аналогічної діяльності в реальному житті.

СТВОРЕННЯ САЙТУ-ВІЗИТКИ НАШИМИ ПРОФЕСІОНАЛАМИ

Незважаючи на те, наскільки вигідними перевагами сайт-візитка має в якості рекламного інструменту, його створення - трудомісткий і кропіткий процес. Це забере багато часу у підприємців-початківців, у тих, хто обділений знаннями в сфері інформаційних технологій, у тих, у кого часу і так обмаль в зв'язку з постійно зростаючою конкуренцією. Навіть маючи необхідні знання і маючи в своєму розпорядженні часом, зробивши всього кілька помилок, можна втратити свої позиції серед конкурентів. У таких випадках завжди краще звернутися до професіоналів, які працюють в області створення і розміщення сайтів-візиток.

Замовити і скористатися послугою створення сайту-візитки можна прямо у нас. Наша команда фахівців працює швидко і якісно, ​​не залишаючи клієнту і тіні сумніву. В обумовлені терміни і за індивідуальною вартістю ми надамо Вам:

- Сайт, який представить обличчя Вашої компанії на просторах мережі в найвигіднішому світлі;

- Ділового партнера для майбутнього взаємовигідного співробітництва в нашій особі;

- Систему бонусів та знижок для майбутніх замовлень;

Ви можете замовити послугу, залишивши заявку на нашому сайті, або зв'язатися з нашим персоналом за вказаними телефонами: 0 800 759 760.

Зробити сайт-візитку в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.


Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 12:29 Last modified on Вівторок, 16 травня 2017 15:55

Залишити відгук

Ми ремонтуємо