Прошивка планшета

Планшети працюють на платформі Андроїд знайшли високу популярність в сучасному світі. Їх використовують мільйони людей щодня, вони є необхідним підмогою, зручним і дуже практичним в обслуговуванні. Поширення планшети отримали завдяки відносному комфорту, багатозадачності і багатофункціональності запропонованої версії ОС. Фактично, за своїми можливостями і особливостям Андроїд не має аналогів, він унікальний як операційна система для більшості існуючих гаджетів у світі.

Чим таким прекрасним ОС Андроід привернула масу людей?

 1. Андроїд безкоштовний. Не потрібно платити величезні гроші за ліцензійне оновлення або версію ОС.
 2. Випущено величезна маса різноманітних додатків, ігор, програм, корисних помічників, заточених і призначених саме під цю ОС.
 3. Вона досить надійна у використанні.
 4. У неї висока відмовостійкість.
 5. Вона дуже швидко працює, у неї висока швидкість взаємодії з користувачем.


Якщо у Андроїд стільки безперечних переваг, чому ж людина через якийсь час використання починає замислюватися про перепрошивке пристрої? Звичайно, на це є свої, особливі причини.

Прошивка планшета. Що це таке?

Що ж ховається за загадковим для звичайного користувача словом прошивка? Невже хтось справді прошиває планшет чорними або синіми нитками, як люблять припускати пенсіонери. Але немає, під цим словом прихована головна керуюча програма будь-якого мобільного пристрою. Планшет являє золоту середину між комп'ютером і мобільним телефоном. Але прошивка є скрізь: плеєри, смартфони, планшети, звичайні телефони. М'яко кажучи, це аналог будь-якій операційній системи комп'ютера. Саме на її базовому забезпеченні працює вся решта ПО, які ви або фахівець встановили на планшет.

Прошивки відрізняються за своєю багатозадачності і складності виконуваних операцій. Є легкі, спрощені - вони призначені для виконання до 10 функцій, що досить мало. Такими прошивками мають міні-плеєри. Є складніше, є взагалі повноцінні аналоги ОС високого рівня. Андроїд - ця прошивка високого рівня, повноцінний аналог ОС.

Спочатку ОС Андроїд на планшет встановлюють ще на виробництві, до випуску нового гаджета в продаж. Природно будь-яка ОС має властивість ставати не актуальною, чому потрібна прошивка. Наш сервісний центр пропонує вам прошивку планшета на вигідних умовах і високої якості.

Для чого міняти прошивку?

Якщо ви ще думаєте про зміну прошивки, ми наведемо вам ряд причин, чому Ви зможете захотіти її змінити і звернутися в наш сервісний центр:

 1. Однією з головних причин перепрошивки є розширення функціональності ОС. Що ховається під цим поняттям і які "плюшки" воно несе користувачеві? Після прошивки можна встановити додатки, які раніше не давала встановити система безпеки. Можна зняти невеликі обмеження, що приносять конкретний дискомфорт при роботі. Ви можете підвищити свої привілеї, працювати зі своїм планшетом на більш високому рівні.
 2. Якщо Ваш планшет раптом почав конкретно "тупити", відкривати не ті додатки, різко закривати їх, не зберігати дані і так далі. Не втрачайте часу, звертайтеся в наш сервісний центр. Ми швидко діагностуємо причину змін і перепрошити ваш улюблений гаджет.
 3. Якщо ви засекречений агент ФСБ ... А точніше, якщо ви хочете зберегти свою безпеку і конфіденційність свого місцезнаходження. Тоді можна заблокувати автоматичні відправлення координат, ваших даних на сервер до Гугл.
 4. На будь-якому планшеті є дивні додатки, що займають дуже багато місця. По суті, Ви ними не користуєтеся, вони вам заважають. І ось ви хочете їх видалити ... А безпека не дає, просто кричить про їх архіважливо. Після прошивки ви легко зможете видаляти обридлі громіздкі пережитки минулого.
 5. Планшет з англійською мовою незручний. Не всі користувачі знають на хорошому і достатньому рівні англійську мову, а іноземні інтернет магазини продають дешеві планшети з англійської прошивкою. Тому вам необхідно відвідати наш центр для прошивки на російську локаль. Іншого виходу немає.
 6. Можна додавати шрифти, шпалери, всякі прикольні штучки.


Наш сервісний центр пропонує вам якісне обслуговування, надає гарантії на всі запропоновані послуги. Цінова політика центру вигідно відрізняється від конкурентних фірм, що б'ються величезні гроші. Ми використовуємо поєднання якість - прийнятна вартість - високий рівень комфорту. У нашому сервісному центрі вам проведуть комп'ютерну діагностику, створять всі умови. Всі послуги виконуються швидко, в строк і за прийнятні гроші. На прошивку приймаємо абсолютно всі моделі планшетів, встановлюємо додаткові драйвера.

Прошивка планшета в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:28 Last modified on П'ятниця, 10 лютого 2017 15:43

Залишити відгук

Ми ремонтуємо