Захисна плівка для планшета

Сучасне життя повне небезпек, які нам здаються нешкідливими і навіть невинними. Кожна п'ята людина на планеті має планшет. Неважливо на якій операційній системі і апаратної частини він розроблений. Всіх їх об'єднує одне: надзвичайна вразливість екрану. Якщо ви носите ключі в одному відділенні з дивом комп'ютерної техніки, то у вас неминуче з'являються різноманітні подряпини, тріщинки. Скло планшета легко пошкодити, проте відновлювати потім буде дуже і дуже дорого. На вихід приходить наш сервісний центр.

Про чохли та бампери

У нашому сервісному центрі ви зможете знайти чохол на свій улюблений гаджет. Однак у цих пристосувань є кілька недоліків:

  1. Бампери і чохли на планшети досить високу вартість.
  2. Пристосування вкрай громіздкі і некомфортні в повсякденному житті.
  3. Чохли часто розстібаються, подряпини на екрані продовжують з'являтися
  4. Навіть ультракрепкій чохол має властивість рватися і бруднитися.
  5. Чохли тобто не на кожну модель, складно підібрати потрібний за розміром, якщо нестандартна конфігурація гаджета.
  6. Позитивними сторонами є дуже симпатичний зовнішній вигляд, невелика захист при падінні. Однак є ще один дивно легкий спосіб утримувати планшет в ідеальному стані.

Захисна плівка

Йтиметься про захисній плівці, яка клеїться на екран сучасного гаджета. Вона протиударний, не дає ключів, нігтям і іншим гострим предметам подряпати екран. За допомогою плівки можна трохи знижувати шкідливий комп'ютерне випромінювання. При падінні екран залишається цілим, тому що плівка надійно утримує його в одному положенні. Є невеликий мінус в плівці, це невміння звичайного користувача клеїти цю саму плівку.

Наш сервісний центр з величезним задоволенням допоможе вибрати плівку відповідних розмірів з потрібними параметрами і наклеїти її на екран. Неправильно наліплені плівка не може врятувати планшет від удару і подряпин. Дуже важливо правильно прикріпити пленку.Существует маса різноманітних захисних плівок, проте їх основна відмінність полягає в моделі випущеного планшета. Деякі комп'ютерні планшети мають настільки химерні обводи і розміри, що підібрати захисну плівку в звичайному магазині дуже складно.

Наш сервісний центр допоможе вибрати захисну плівку, приклеїти на екран абсолютно будь-якого планшетного пристрою. Навіть на саму рідкісну і незвичайну модель ми зможемо знайти потрібний товар.

Про наш сервісноий центр, послуги та прайс-листи

Наш сучасний сервісний центр надає всі можливі послуги по ремонту та діагностиці комп'ютерних планшетів. Ви завжди зможете звернутися до нас з абсолютно будь-якою проблемою в надії на швидку і якісну допомогу. Співробітники сервісу мають величезний професійний досвід, вищу освіту. Висококласні програмісти і техніки, досвідчені комп'ютерники. Вони розбираються в будь-якій техніці на всі 100%, знають особливості ремонту і поломки планшетів, телефонів, ноутбуків.

Звернувшись в сервісний центр ви отримуєте обслуговування на високому європейському рівні, гарантії якості та виконаної роботи. Крім того, якщо порівняти нас і конкурентні компанії, то за якістю виконаних замовлень ми є непохитними лідерами в цій ніші. Практично кожна техніка проходить комп'ютерну діагностику, яка дуже точно і чітко вказує на віруси, проблеми в апаратної частини, помилки в коді і роботі завантажених і базових додатків.

Після діагностики наші програмісти і техніки швидко приведуть гаджет в повний порядок. Захисну плівку і захисне скло довірте надіти нашим фахівцем, вони точно встановлять все абсолютно правильно. Цінова політика нашого центру більш ніж коректна по відношенню до клієнта. У нас бувають акції, божевільні знижки на деякі розцінки по послугах. А прайс-лист вказує ціни, які на 40% нижче за решту.

Ми впроваджуємо прогресивні методи, вибираємо поєднання високої якості і низької ціни, відповідаючи високим стандартам. Наш сервісний центр завжди радий проконсультувати вас з важливих питань, навіть таким, як наклейка захисної плівки.

Не ризикуйте своїм планшетом, в житті може статися маса ситуацій, коли гаджет може просто випасти, впасти, стикнутися, подряпатися. А планшети коштують досить хороших грошей, як і їх подальший ремонт. Заощаджуйте гроші з самого початку, витратьте трохи на захисну плівку, але бережіть пару штук з ремонту надалі. Ці маленькі запобіжні заходи дозволять планшету служити вам вірою і правдою кілька років. Крім того, із захисною плівкою менше псуватися тачпад і також добре відповідає на дотики. Бережіть себе, свій гаджет, свої нерви.

При будь-яких зовнішніх і внутрішніх ознаках поломки негайно звертайтеся в наш сервісний центр, ми "рятували" і не такі важкі випадки. При зверненні з плівкою не заливайте воду, не запускайте повітря в поверхню між плівкою і екраном.

Захисна плівка для планшета в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:28 Last modified on Субота, 11 лютого 2017 13:01

Залишити відгук

Ми ремонтуємо