Видалити віруси з планшета

Людина по своїй натурі дуже цікава істота, що переходить по різноманітним посиланням в інтернеті. Якщо у вашому користуванні диво сучасної техніки - планшет, ви активно спілкуєтесь в соціальних мережах, завантажуєте сумнівні неліцензійні програми, переходите за підозрілими посиланнями - вам неодмінно потрібно прийти до нас. Ні, ні, ми не сумнівні, ви просто з будь-якого нахапали величезну купу вірусів. Ми зробимо видалення вірусів швидко і якісно.

Як визначити наявність вірусу?

Якщо ваш планшет почав різко гальмувати, відкриває непотрібні папки і вкладки - у вас вірус. Якщо ви нічого не завантажуєте, що не фотографуєте, що не лазите в інтернеті, постійно підчищають кеш-пам'ять, а пам'ять все одно тане на очах - у вас вірус. Якщо сенсор раптом перестав відповідати на запити, ви не можете нічого встановити - йдіть відразу до нас. Ми за допомогою комп'ютерної діагностики визначимо вид і тип вірусної програми, яка проникла в ваш планшет. Наші програмісти швидко і оперативно видалять вірусу, почистять всю систему грунтовно.

Перш ніж звернутися в наш сервісний центр - не забудьте скинути на флешку або диск всі свої фотографії. В процесі видалення особливо складних вірусів може знадобитися очистити повністю всю систему від даних, відправити на прошивку. Шкідлива програма може безповоротно відправити ваші фотографії на емейл, видалити або пошкодити файл. Скидайте на переносний носій також повідомлення, важливі особисті листування, книги і документи. Не забувайте, існують складні вірусу, самостійно видаляють важливу інформацію. Не доводьте до повного краху планшета, несіть свій гаджет до нас.

Про віруси на планшеті

Користувачі чомусь свято впевнені, що скачаний антивірус різко позбавить їх від всіх проблем. Ні, 40% різноманітних вірусів програма може виловити, однак вона ніяк не замінить злагоджено працюючу команду наших професіоналів. Комп'ютерна діагностика дозволяє "розібрати" планшет буквально до гвинтика в електронній та механічної частини. Будь-які вірусу і недосконалості системи визначаються за дві секунди.

Крім того, як не парадоксально це звучить, але при скачуванні антивіруса ви ризикуєте занести в свій планшет вірус. Багато погані люди (що випускають вірусу) спеціально пропонують "хороші" і якісні антивіруси, які при запуску виявляються справжніми вірусами. Вони фіктивно видаляють "віруси", яких насправді немає.

Що таке вірус? Це шкідлива програма, запускається з прикріпленого файлу. Спочатку на планшетах слабенька система безпеки. Тому простенькі і складні вірусу легко проникають в систему під виглядом завантажених файлів. Саме тому наш сервісний центр є ідеальним місцем для видалення вірусів і для установки дійсно хорошого антивіруса. Антивірус, встановлений фахівцями не має прихованих шкідливих програм, захищає від половини відомих вірусів.

Профілактика

Що робити, щоб не підчепити вірусняк собі на планшет?

  • Ніколи не переходьте за підозрілими посиланнями, навіть в соціальних мережах.
  • Завантажуйте файли і завантажуйте відео тільки з перевірених сайтів.
  • Обов'язково перевіряйте всі документи на наявність прикріпленого вірусу, перш ніж завантажити.
  • Не завантажуйте музику всупереч попередженням системи безпеки.
  • Раз на місяць звертайтеся в наш сервісний центр для комп'ютерної діагностики.
  • Чистіть пам'ять, якщо є підозри на вірус - зверніться до нас.


Наш сервісний центр з радістю і великим задоволенням пропонує вам якісні послуги програмістів і комп'ютерних техніків з величезним досвідом роботи. Ми якісно і швидко обслужимо ваш планшет, перевіримо на недоробки, віруси, проблеми в апаратної частини. Якщо ви дбаєте про своє планшеті і не хочете, щоб він став справжньою мотлохом, приносите його до нас на поновлення.

Всі віруси легко знищуються програмістами, які знаходять шкідливі коди і можуть вчасно виправити помилки. Якщо ви навпаки затягуєте час і вірус діє щосили, може знадобитися повна прошивка планшета. При скидання важливої ​​інформації на комп'ютер і флешку не забудьте перевірити її комп'ютерним антивірусом. Адже велика частина інформації може бути просто втрачена. У порівнянні з конкурентними фірмами, абсолютно непроверяемую антивірус на наявність прикріплених вірусів, ми постаємо у вигідному світлі.

Наші фахівці надають гарантію на свою роботу, тому що вона зроблена дійсно якісно. Цінова політика компанії вкрай низька, що є безперечною гідністю.

Ми пропонуємо вам якісне обслуговування, гарантії якості, швидке позбавлення від вірусів за дуже помірну вартість. Також ви можете скористатися іншими послугами.

Видалення вірусів з планшета в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:28 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 12:46

Залишити відгук

Ми ремонтуємо