Ремонт, заміна гнізда живлення планшета

Ремонт гнізда живлення планшета потрібно робити з різних причин. Зазвичай гніздо живлення планшета просто ламає сам користувач. У цьому випадку потрібно зробити ремонт гнізда живлення планшета. Відремонтувати гніздо планшета можна за пів години. Такий ремонт гнізда живлення планшета, можливий в сервісному центрі.

Кожен планшет має вбудовану батарею, яку періодично необхідно заряджати. Коли кабель підключається в гніздо, а іншим кінцем в мережу - планшет починає заряджатися. Комп'ютерний планшет має два види роз'ємів під зарядку. До першого виду відносять виключно гніздо живлення. До даного гнізда під'єднують зарядні пристрої, після чого зарядка виконується виключно мережевим способом. Такий роз'єм у різних фірм сильно відрізняється, його роблять унікальним. Тому зарядка з нокиа ніколи не підійде на сумісного, навіть якщо роз'єми схожі зовні по довжині і ширині. Кожен виробник закладає свої особливості.

До другого виду відносять зарядку за допомогою micro USB. Роз'єм під ці шнури передбачений практично на кожній моделі, самі шнури отримали величезне поширення і популярність. Ними користуються власники планшетів, смартфонів, мобільних телефонів, плеєрів. Це найпростіший і найлегший спосіб відкрити комп'ютера доступ до даних на пристрої. Але є і додаткова функція таких шнурів, вони повільно, але вірно заряджають будь-який пристрій. Для цього не обов'язково навіть включати свій комп'ютер.

Ознаки поломки

Нерідко від активного користування гніздо живлення розхитується, ламається. Але перш ніж бігти стрімголов в наш сервісний центр, перевірте:

  1. Планшет не заряджається, швидко розряджається.
  2. Не реагує на вставлену зарядку.
  3. Часто гасне екран без видимих ​​причин.


Візьміть зарядку з іншого планшета того ж виробника і тієї моделі, спробуйте зарядити з її допомогою. Можливо, проблема криється в кабелі живлення, а не гнізді.
Якщо проблеми при перезавантаженні і зміні зарядного пристрою залишаються незмінними - негайно звертайтеся в наш сервісний центр.
Наші фахівці швидко і оперативно проведуть ремонт гнізда живлення, надавши послугу високої якості.

Ремонт гнізда живлення

Будь-роз'єм може пошкодитися від фізичних впливів, якого високої якості б він не був. Тому, наші фахівці категорично не рекомендують:

  • Колупатися в гнізді шурупами, викрутками, голками, зубочистками і іншими гострими предметами. Своїми діями ви можете пошкодити пристрій, привести до перегорання декількох плат.
  • Використовуйте гніздо за призначенням.
  • Чи не поливайте водою, вином, соком, солодкої газованою водою та іншими рідинами. Вода негативно взаємодіє з електроенергією, ви можете отримати коротке замикання і навіть пожежа.
  • Не вставляйте акумулятор в розетки з частим перепадом напруги, від цього горять контакти. Сильні скачки можуть при вести до пошкоджень материнської плати.
  • Вставляйте і виймайте зарядний пристрій гранично акуратно, від смикання необережне поводження будь-який порт і будь-який роз'єм просто розхитується.


Звичайно, вам могли продати планшет вже з дефектом гнізда живлення. Однак не варто засмучуватися або засмучуватися, наш сервісний центр оперативно проведе заміну гнізда. Всі деталі, що використовуються в ремонті - доставляються від зарубіжних виробників, пройшли контроль якості та відповідності всім нормам виготовлення. Ви отримаєте воістину європейську якість роботи за невеликі гроші.

Будь ласка, не ризикуйте розраховуючи на російське "авось". При замиканні гнізда живлення материнська плата просто вигорає, а її ремонт обійдеться вам раз в 10 більше, ніж просто змінити гніздо. Самостійно ви теж починають не зможете, найчастіше легше і краще просто замінити, припаяти нове гніздо. А на ринку ви придбаєте звичайні китайські підробки, ламаються через місяць.

Про наш сервіснний центр "АРИС":

У нашій фірмі працюють фахівці високого класу, з величезним досвідом роботи. У всіх є вища освіта за фахом, вони прекрасно розбираються в своїй роботі. Крім того, ми проводимо комп'ютерну діагностику. Вона дозволяє на ранніх стадіях попередити проблеми з материнською платою, блоками оперативної пам'яті, гніздом живлення і портами. Крім того, точний і чіткий результат діагностики виявляє недосконалості в роботі системи, порушення в роботах додатки, антивіруси.

Ми виявимо наявність вірусів протягом одного дня, навіть тих, які вільно пропустила ваш захист. Комп'ютерна діагностика нашого сервісного центру разюче відрізняється від конкурентів, як і підходи до ремонтних робіт. Наші програмісти допрацьовують постійно діагност, намагаються зробити його ще більш досконалим. Кожен співробітник, якщо бере поставлене завдання, виконує її з початку і до кінця.

Вартість послуг нашого сервісного центру на 40% менше конкурентів, тому що всі закордонні деталі ми отримуємо прямими поставками. Наша фірма повністю відповідає європейським стандартам якості, вибудовуючи ідеальну лінію співвідношення вартості послуги з якістю. 

Ремонт гнізда живлення планшета в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:28 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 20:45

Залишити відгук

Ми ремонтуємо