Заміна сенсора на планшеті

Заміна сенсора на планшеті - складна робота. Щоб замінити сенсор на планшеті, потрібні навички і досвід. Не завжди замінити сенсор на планшеті можна швидко. Заміна сенсора на планшеті, буває робиться більше доби. Щоб замінити сенсор планшета, іноді потрібно відокремити його від матриці.

Якщо Ви щодня користуєтеся планшетом, то знаєте, що з часом сенсор втрачає свою чутливість, починає пригальмовувати і взагалі творити дивні речі. Напевно, на це приречені практично всі планшети з операційною системою Андроїд. Що взагалі собою являє горезвісна сенсорна панель? Її ще досить часто називають просто сенсором або тачскріном. Від англійського тач переводитися як палець. Ця скромна панелька і дає можливість користувачу управляти пристроєм за допомогою пальчиків або стилуса. Нерозривно панель з'єднана з одним елементом - захисним склом планшета. Саме тому, коли ми упускаємо планшет - у нас різко перестає працювати екран, а захисне скло тріскається. Буває, що скло тріснуло, однак сенсор досі працює. Практично вся передня частина планшета є з'єднанням сенсора із захисним склом. Якщо все так ідеально, що змушує людей звертатися до нашого сервісного центру?

Причини відмови сенсора

Сенсорна панель може відмовити в декількох основних поширених випадках:

Найпростіше, що можна собі уявити. Планшет просто-напросто впав, тріснуло скло, сенсор різко перестав працювати. Так як це невід'ємна частина планшета, міцно зав'язана на цілісність захисного скла, то Вам необхідно швидше принести свій гаджет в наш сервісний центр. Якщо пристрій з розбитим склом реагує на дотики - не поспішайте радіти. Замінити сенсорну панель і скло все одно доведеться, між ними може потрапити пил, дрібне сипуча речовина, яке через пару днів знищить не тільки сенсорну панель, а й нутрощі планшета. Швидкість обігу в наш сервісний центр має бути максимально високою.
Сенсор виглядає ідеально, проте на дотики не реагує. Танці з бубнами навколо пристрою і різні маніпуляції з кнопками абсолютно не змінюють ситуацію. Екран спалахує, але не реагує. Проблема може бути в легкому ударі, окислення контактів. Звичайно, зовні нічого не міняється. Ще можуть втратити контакт шлейфи, проте це малоймовірно. У цьому випадку заміна сенсорної панелі - необхідність.
Деякі фірми виробники використовують в своїх пристроях аналог окремого сенсора з дисплеєм. До таких виробникам планшетів відносять Асус, який використовує окремий нерозбірний дисплейний модуль. Конфігурація запчастини дуже відрізняється від звичайних тачскріном. У цій запчастини з'єднали сенсор, скло і матрицю. Розділити їх фактично неможливо, але якщо один з компонентів ламається - вилітає повністю вся система. Наші фахівці неодноразово стикалися з подібною проблемою і прекрасно знають як її вирішити і замінити екран на панелі модулі.


Про заміну сенсора планшета у нашому сервісному центрі.

Наш сервісний центр пропонує послуги фахівців високого класу, досвідчених програмістів та комп'ютерних техніків. У нас завжди є в наявності запчастини на будь-яку, навіть рідкісну, модель планшета. Саме тому ми надаємо найвищу швидкість заміни сенсора, наші фахівці не вперше стикаються з подібними проблемами. Особливе місце займає фінансове питання, так як кожен власник не надто бажає розлучатися з кровно заробленими грішми. Запчастини на сенсорний екран і захисне скло коштують значно дорожче, що підвищує вартість ремонту. Однак завдяки прямим поставкам нам вдалося значно знизити вартість.

Так, заміна дисплейного модуля досі представляє певну фінансову проблему, тому що потрібно віддати гроші за заміну відразу декількох компонентів. Однак поміняти один якийсь компонент неможливо, у чому і незручність дисплейних модулів. Однак всі ці незручності наші фахівці змогли компенсувати якістю заміненої деталі і надійністю її служби. До того ж, планшет з дисплейним модулем має найбільш високу герметичність всього блоку, стійкість конструкції. Тому дисплейні модулі мають невелику перевагу перед звичайними планшетами з окремим сенсором.

Ніколи не намагайтеся поміняти сенсорну панель самостійно, це може привести до неконтрольованого результату. Зверніться до наших фахівців, це їх робота і їх прерогатива. Зараз практично не існує сенсорів на засувках, планшети таких моделей давно вийшли з виробництва. Тому необережне втручання може призвести до остаточної поломки пристрою. У нових моделях сенсорна панель просто приклеєна до захисного скла. Але! Не всі моделі можна розбирати з самого захисного скла! Найчастіше потрібно розібрати спочатку гаджет повністю. Віддайте цю проблему повністю на поруки нашому сервісному центру. Висока якість, невисока ціна і 45 хвилин очікування. Ми працюємо для вас!

Заміна сенсора на планшеті в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:28 Last modified on Субота, 11 лютого 2017 14:10

Залишити відгук

Ми ремонтуємо