Установка Android на планшет

Часто в планшет завантажуються непотрібні ігри та програми, які з часом захаращують простір пристрою. Комп'ютер починає втрачати свою потужність, постійно довантажуючи зайві файли в оперативну систему. З цим можна боротися шляхом тотального знесення системи і переустановлення Android в планшеті.

При виборі операційної системи для планшета, слід відштовхуватися як від власних уподобань, так і від того, з якою ОС пристрій поставлялося в магазини від виробника. Працювати планшет буде краще на початковому софт, але з оновленнями. Хоча і тут є винятки. Після оновлень не вподобану прошивку, завжди можна повернути в первинний стан використовуючи при цьому перевірені методи для збереження своїх даних.

Отже, схема установки Андроїд на планшет, залежить від попередньої системи пристрою. Є кілька найпоширеніших варіантів оновлення, відштовхуючись від того, що спочатку встановлено.

 • Android заводської версії;
 • Android останньої версії, але з бажанням встановити попередню;
 • Перехід від Windows;
 • Інші операційні системи.

  Наведемо трохи узагальнений алгоритм дій для установки Android в планшет.

Розглянемо першу ситуацію. Для того щоб перейти від заводської версії до, вже випущеному для Вашого девайса, оновленим софту, потрібно досить тривалий, якісне Інтернет-з'єднання і терпіння. Створюємо резервну копію і зберігаємо дані в хмару або на флеш-карту (не забуваємо витягти її).

Після того, як знайдено підтвердження, що для Вашого планшета вже випущено оновлення (дивимося на офіційному сайті виробника), переходимо до установки. Якщо немає автоматичного поновлення або з якихось невідомих причин Ви його відключили: заходимо настройки, шукаємо пункт меню «Обладнання та ПО», слідуючи командам підключаємо Інтернет і завантажуємо операційну систему. Настійно рекомендуємо зберегти в резервну копію на хмару, попередню версію системи. Це для більш успішної подальшої роботи з планшетом. Далі автоматично перезавантажується пристрій, і Ви починаєте проходити початкові настройки: часу, PlayMarket, email, логіна і пароля і т.д. Вивантажуєте збережену на носіях інформацію і користуєтеся пристроєм.

Якщо пристрій, через наявність блокуючих вірусів, неможливо налаштувати таким чином, слід показати його фахівцеві. Ось приблизна послідовність дій досвідченого майстра, в сервісному центрі:

 1. Підшукується необхідна версія андроїд.
 2. Готується ПК і відключаються інтернет і все зовнішні програми.
 3. Копіюється архів прошивки.
 4. Запускається спеціальна програма Odin
 5. Залежно від прошивки вибирається файл з нею.
 6. Повністю вимикається планшет і виконується комбінація дій для виходу в текстове меню.
 7. Підключається комп'ютер і планшет.
 8. Дається старт в програмі, прошивка пристрою починається.
 9. Скидаються настройки планшета, він готовий до роботи.
 10. Щоб перейти до попередньої версії ОС. Робимо резервне копіювання системи і записуємо необхідні дані на носії. Переходимо в настройки, шукаємо пункт меню «Повернення до заводських налаштувань».
 11. Планшет перезавантажується і автоматично встановлюється нова версія. Проходиться первісна настройка планшета і завантажуються фото, відео, музика і т.д.

Дії по перевстановлення Windows на Android.

Увага! Попереджувальна пропозиція:

Не варто робити цю переустановку без певного досвіду, краще не ризикувати і віднести планшет до фахівців в сервісний центр. Після проведення цієї операції Ви втрачаєте гарантії на планшет, а також не можна виключати можливість перетворення пристрою в цегла. Спробуйте емулювати Android-додатки за допомогою додатково встановлених програм. Вони дозволять грати і використовувати багато програм як в Windows, так і в iOS.

Ну, а якщо Ви нічого не боїтеся, то поїхали. Процес досвідченого майстра полягає в установці на Intel x86 образу системи. Ось приблизний перелік виконуваної дії:

 1. Завантажуємо Win32 Disk Imager;
 2. Intel Open Source Technology Center допоможе нам дистрибутивом. Завантажуємо необхідну версію Андроїда;
 3. Створюємо завантажувальний флешку;
 4. Змінюємо трохи рідну систему, таким чином, щоб відкрився BIOS.
 5. Проводимо установку Supervisor Password;
 6. Далі переходимо в БІОС і встановлюємо Android на планшет.
 7. У вимкненому стані підключаємо хаб і вставляємо флеш і клавіатуру;
 8. У який з'явився Біосе вибираємо завантажувальний флеш і діємо за інструкцією на дисплеї;
 9. Щоб зрозуміти, що всі старання пройшли не безуспішно, на вікні повинно з'явитися наступне повідомлення: «Installation now configured. Press enter to continue »
 10. Тепер при завантаженні планшета, необхідно вибирати необхідну операційну систему.

Установка Android на планшет в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці.

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:28 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 12:32

Залишити відгук

Ми ремонтуємо