Ремонт, заміна гнізда навушників планшета.

Ремонт гнізда навушників планшета в Україні. На сьогоднішній день, ми можемо відремонтувати гніздо навушників в 29 містах України. Ремонт або заміна гнізда навушників робиться за півгодини. Приходьте до нас, і ми зробимо ремонт гнізда навушників планшета або заміну гнізда навушників на планшеті.

Практично всі люди обожнюють слухати музику. Однак музичні смаки рідко збігаються і в громадських місцях доводиться надягати навушники. З розвитком вай-фай зон люди стали переглядати на планшетах фільми і відео, спілкуватися в чатах. Навушники часто рятують від незручних ситуацій, відволікають від щоденної суєти і людського шуму. Однак, на жаль, найменша крапля води в роз'ємі і гніздо навушників в планшеті необхідно терміново реанімувати.

Про ремонт гнізда навушників

Усередині планшета розташовується найпотужніша і велика мікросхема, яка називається материнською платою. Саме до неї припаяні все звукові гнізда, передають звук і мова людини. Гніздо навушників здатне передавати імпульси мікрофона навушників, які потім розпізнаються мікросхемою материнки. Тому, якщо ви випадково пошкодили гніздо навушників, не втрачайте часу, зверніться в наш сервісний центр. Ви не зможете полагодити самостійно, необхідно повністю розбирати планшет по запчастинах, щоб нормально відкріпити попередню запчастина і припаяти нове гніздо.

Справитися з таким складним завданням зможе виключно справжній професіонал. Крім того, наш сервісний центр використовує виключно якісні запчастини, доставлені з Європи прямими поставками. Конкурентні фірми використовують гнізда китайського виробництва, ламаються вже через місяць використання.

Проблеми, що призводять до поломки

Якщо ви дорослий, нормальний, зі здоровим глуздом, то ви ніколи не будете:

  • Розколупувати гніздо навушників сірником, спицею, ножем, голками та іншими небезпечними предметами. Зазвичай мотиви таких вчинків пояснюються красномовними "Е-е ... Я просто хотів подивитися. Воно саме. Це ви його зламали". На жаль, техніка і електроніка - досить крихкі предмети, що не терплять бездумного і розсіяного відносини. Однак в разі псування гострими предметами є шанс, що дроту не закоротити і контакти ще живі. Однак перевіряти планшет на виживання не слід, ви самі віддали за нього багато грошей.
  • Про рідину. Намагайтеся не потрапляти в гніздо соками, водою, алкогольними напоями, які не кидати на вологий стіл або в калюжку вологи. Найменша крапля води, що потрапила в злощасний роз'єм призведе до короткого замикання всередині пристрою. Після такого струсу у вас може тихо "померти" материнська плата. А заміна материнської плати коштує набагато дорожче заміни гнізда навушників.
  • Намагайтеся не кидати планшет на підлогу, стіл. Не сідайте на пристрій. При недбалому відношенні пошкоджується не лише роз'єм для навушників.
  • Заміну гнізда може викликати жуйка, клей та інші неприємні кошти, які перекривають доступ до контактів. Також не рекомендується використовувати поряд з планшетом різноманітні сипучі речовини, вони легко проникають в гніздо.


Якщо ви дотримувалися техніки безпеки, ставилися до нового гаджету дбайливо і з любов'ю, але гніздо все одно зламалося, швидше за все причина в самій деталі. Деякі виробники намагаються заощадити, поставивши на планшет деталь китайського виробництва.

Про наш сервісний центр "АРІС"

Наш сервісний центр надає послуги по ремонту планшетів. Ми здійснюємо швидку і якісну заміну деталей в короткі терміни, за невеликі гроші. Тільки ми встановлюємо натомість деталі високої якості, які повністю відповідають європейським стандартам. Всі наші співробітники професіонали високого рівня, люди з вищою освітою. Досвід ремонтних робіт просто колосальний, ми відмінно зарекомендували себе на ринку. Головне, що кожен клієнт, який звертається до нас за допомогою може бути впевнений, що йому допоможуть.

Навіть найстійкіші вірусні програми, баги в системі та інші планшетні штучки не справлялися з міццю розуму наших програмістів, швидко знешкоджують і чистячих систему. Ви завжди можете віднести свій планшет на комп'ютерну діагностику, точно визначає причину гальмування або відключення пристрою. Апаратна частина та програмний код будуть ретельно переглянуті, вади виявлені і вивчені. Від результатів діагностики можна буде відштовхнутися для подальшого ремонту. Іноді люди думають, що проблема в гнізді для навушників, проте проблема виявляється в програмному коді пристрою.

Тоді потрібно прошивка, щоб повернути втрачені ділянки коду і повернути планшет до життя. Існує ціла різновид різноманітних вірусів, які просто знищують настройки, необхідні для нормальної роботи планшета. Їх ви завантажуєте спільно з різними додатками, при переході на підозрілі посилання. Ми допоможемо визначити причину поломки і усунути ону. Ви незабаром зможете насолоджуватися чистим звуком своїх навушників.

Цінова політика компанії найбільш прийнятна для клієнтів, ми працюємо по лінії "невисока вартість - відмінна якість".

Ремонт гнізда навушників планшета в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:28 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 20:52

Залишити відгук

Ми ремонтуємо