Заміна батареї на планшеті.

Існує безліч причин для заміни акумулятора в планшеті. В основному, це вихід з ладу або недостатнє час роботи.

Основними причинами поломки є:

  • Перепади напруги;
  • Старіння акумулятора з природних причин;
  • Фізичне пошкодження
  • Здуття акумулятора;
  • Утворився від здуття конденсат;
  • Падіння часу автономної роботи.


Для повноцінної відповіді: «чи потребує акумулятор планшета заміни?», Слід відповісти на кілька запитань: вдається чи зарядити планшет від кабелю живлення, в нормі чи кабелі і порти зарядки, планшет заряджається довше звичайного, швидко розряджається, некоректна індикація у зарядки, планшет не вмикається. Кожен такий симптом, сигналізує про часткову або повну несправності акумулятора.

Після ретельної діагностики з'ясовується: чи необхідна заміна батареї планшету або причина поломки в інших елементах.

При різкому стрибку напруги, у беззахисного заряджаючого девайса може згоріти плата харчування, яка не дозволить акумулятора заряджатися. Слід підключати зарядний пристрій планшета до розетки безперебійного живлення, за рахунок акумуляторних батарей вона дає невеликий резерв часу при перепаді, без них навантаження на акумулятор знизиться в рази.

Виробниками категорично забороняється тривале зберігання повністю розрядженою батареї. Це безпосередньо впливає на термін життя акумулятора. З недавніх пір практично всі пристрої перейшли на літій-іонні акумулятори, але користувачі принесли в світ пару нелогічних і невідповідних для сучасних батарей понять. Деякі з них прийшли ще з часів використання нікелевих пристроїв і підходять тільки для них, а новітні моделі батарей ці помилки псують.

Деякі необгрунтовані чутки про батареях.

Повна зарядка протягом ночі

Це найпоширеніша помилка, яке продовжує своє поширення як завдяки горе-консультантам, які влаштувавшись на роботу не пройшли кваліфікацію в даному питанні, так і від народних чуток. Так, міф свідчить про те, що, чи не зарядивши планшет протягом декількох годин після першого включення, термін служби батареї скоротиться в рази. Така зарядка впливає тільки на правильну калібрування батареї, але ніяк не на довгий термін життя. Турбуватися не варто, в процесі користування батарея Відкалібруйте автоматично.
Не варто перезаряджати літій-іонну батарею.

У планшетах є спеціальна вбудована схема, яка припиняє зарядку, якщо акумулятор повністю заряджений. Звичайно, дуже довге знаходження в мережі не буде корисним для девайса через який виділяється схемами тепла.
Щоб батарея не втрачала ємності, слід її регулярно розряджати.

Цей міф прийшов від старих нікелевих батарей і до сучасних літій-іонним ніякого відношення не має.
Для заміни батареї на планшеті, слід знати, що батарея не обов'язково повинна бути оригінальною. Вони діляться на два стандарти вольтажа - 3,7 і 7,4В, це єдине, що необхідно врахувати при виборі. Ємність безпосередньо залежить від мАг на акумуляторі і іноді для зручності заміни батареї на планшеті, виробниками розділяється на дві паралельні комплектуючі.

У багатьох планшетах контролер заряду вбудований в акумулятор. Сама батарея закріплена на бюджетних моделях за допомогою двостороннього скотча або клею, і лише флагмани використовують спеціальні кріплення для них.

В основному, апарати мають пару скріплюють гвинтів під передньою панеллю. Майстром знімається задня кришка, відпоювали дроти від материнської плати, відстібаються шлейфи, витягується батарея, ставиться нова і процес повторюється в зворотному порядку.

Процес, визначає сам фахівець і він може варіюватися в залежності від моделі планшета. Так, загальноприйнято вважати найскладнішим заміну акумулятора планшета iPad. Певною температурою прогрівається дисплей (близько 220 градусів). Обережно поддевается тачскрін, справа внизу знаходиться шлейф, який важко не зачепити. Сенсор піднімається вгору і фіксується. Витягується ущільнювач дисплея. Вилучається металева рамка з великою кількістю гвинтів. Демонтується екран конекторів. Дістається і замінюється акумулятор. За зворотного схемою збирається планшет.

І пам'ятайте! Щоб пристрій прослужило Вам якомога довше, намагайтеся не встановлювати, які завантажили оперативну пам'ять, «живі шпалери», відключайте після використання блютус, Wi-Fi і GPS. Вимкніть всілякі відгуки при друку і безглуздих повідомленнях.

Правильно робите зарядку пристрою. Швидкість зарядки знижується, якщо використовувати його під час підключення до мережі. Також, Ви повинні зрозуміти, у літій-іонної батареї в планшеті, є свій термін і рано чи пізно прийде час для її заміни. Щоб пристрій не підвело в найнеобхідніший момент (як це часто трапляється), краще замінити батарею планшета, як тільки вона почала подавати перші ознаки деградації.

Заміна батареї на планшеті в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:28 Last modified on Понеділок, 13 лютого 2017 20:57

Залишити відгук

Ми ремонтуємо