Заміна камери на планшеті.

Завдяки вдосконаленню процесу зйомки, за допомогою звичайних підручних девайсів стало можливим отримання якісних, порівнянних зі зйомкою професійним обладнанням, фотографій. Вбудовані в планшети камери з оптичним зумом дозволяють знімати висококласне відео високої розподільчої здатності.

Спробуємо розібрати причини, що призводять клієнтів в сервісні центри для заміни камери на планшеті і рішення цих проблем фахівцями.

Кілька підстав для заміни камери планшета.

Планшет знаходиться завжди під рукою. Від цього його життя стає активною: він пізнає перші падіння, перші віруси, вперше промокає під дощем. Звичайно, такі ситуації посилюють роботу компонентів. Це впливає і на роботу камери. В основному, дизайн планшетів передбачає невелику опуклість в корпусі, що піддає оптику дряпання. Вона утворюється за рахунок зменшення товщини планшета і для збільшення продуктивності камери. Сучасні лінзи девайсів налічують понад 500 шарів і їх необхідно вмістити в крихкому і струмом корпусі.

У ПО присутній збій, через нього фотографії не зберігаються. Необхідно перебрати настройки планшета, пошукати файлову помилку або повністю перевстановити систему до заводських налаштувань.
У корпус потрапила волога. Це пошкоджує стабілізатори напруги харчування камери. Потрібна ретельна перевірка їх справності, вимір вихідної напруги, коли камера включена. При його відсутності камеру і стабілізатор замінюють на новий.
Потрапляння пилу, іржі в захисну шторку. Багато планшети активуються раздвиганием цієї шторки. Якщо вона не відкривається, то і сама камера не реагує на зйомку. Також міг зноситися або окислюватися кільцевої вимикач.
Немає реакції після натискання кнопки затвора. Причиною може послужити окислення, знос.
У створених фотографіях значно спотворений колір. Наприклад, всі білі кольори - зелені.
Ці та багато інших проблем легко усуваються в сервісному центрі шляхом установки нової камери на планшет. Стане в нагоді досвід в таких роботах і хороші інструменти. Після якісно проведеної діагностики, необхідні модулі зачищаються, дефекти усуваються і налагоджують на максимальних навантаженнях, а якщо камера не придатна - то зовсім замінюються.

Розглянемо окремий випадок: на екрані з'являється повідомлення про недоступність камери в планшеті, при її виклику.

У сервісному центрі процедура вирішення приблизно наступна:

  1. Проводиться діагностика.
  2. Перевірка усунення помилки без розтину корпусу. Якщо причини залишилися, продовжуємо.
  3. Повністю розбирається планшет.
  4. Закріплюються рухливі частини.
  5. Залежно від моделі знімається задня кришка.
  6. Проводиться повторна діагностика на наявність корозії, деформації плати і шлейфу.
  7. Виробляються ремонт і зворотна зборка планшета.
  8. Замінити камеру на планшеті, можна шляхом послідовного розбору пристрою, аж до відкритої материнської плати з камерою. Відщіпає роз'єм дисплея і від'єднується кнопка камери.
  9. Акуратно витягується материнська плата з корпусу, від'єднується спалах, модуль з камерою відщіпає. При виявленні несумісних з життям дефектів, модуль замінюється на новий і планшет збирається в зворотному порядку. Нагадаємо, що це приблизний перелік роботи. Проведення більш точних операцій передбачає наявність величезного досвіду з ремонту в цій сфері і замінних комплектуючих.

Підвищення кількості мегапікселів шляхом заміни камери на нову.

Все, періодично стежать за новинками на ринку цифрових товарів, стикалися з тим, що тільки випущена модель не відрізняється за характеристиками від нещодавно придбаного планшета, крім як - камерою і ціною. Піар компанії щедро вихваляють кількість мегапікселів у ній. Якщо Ви абсолютно недавно мучилися від вибору підходящого планшета і ось вибір нарешті таки впав на саме такий «застарілий» девайс, засмучуватися не варто. Пояснимо чому невеликою кількістю теорії.

Дозвіл знімка безпосередньо залежить від кількості мегапікселів - і з цим не посперечаєшся. Але важливою умовою якості фотографії є ​​сам об'єктив, і він грає набагато більш фундаментальну роль. Так, виробники просуваються в модернізації камер двома шляхами. У виготовленні об'єктивів є три відмінності:

Скло виготовляється матовим і потім стирається для надання необхідної форми. Такі скла дороги у виробництві, але значно підвищують якість зйомки.
Скло виливається в заздалегідь підготовлену форму. Це бюджетний варіант виготовлення лінз. Фокусна відстань в них відсутній.
І нарешті, виготовлення за методом виробництва мікропроцесорів, із застосуванням кремнієвих пластин. Він є чимось середнім, але займає значно менше місця в корпусі.

Так ось, замінювати камеру на більш «потужну» за кількістю мегапікселів в планшеті, по-перше, недоцільно через можливу відсутність місця для неї. По-друге, мегапікселі грають не особливо важливу роль при зйомці, тут необхідно відштовхуватися швидше від лінзи об'єктива. По-третє, саморучно апгрейд такої частини планшета закінчується зазвичай не просто провалом, йому супроводжують зламані й випалені плати, покалічені шлейфи та інші кошмари. Полагодити які не завжди можливо.

Камера для заміни в планшеті, обов'язково повинна бути точно такий же, як і попередня. Має збігтися програмне забезпечення, контакти і шлейфи, також виробник камери повинен бути той же, що у оригінальній інакше вона просто не увімкнеться.

Заміна камери на планшеті в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:28 Last modified on Понеділок, 13 лютого 2017 16:49

Залишити відгук

Ми ремонтуємо