Ремонт розбитого корпусу планшета.

Неможливо не погодитися, що корпус планшета важлива і необхідна його частина. Він захищає всі комплектуючі від пилу, вологи і стримує фізичні впливу на планшет ззовні. Саме корпус в першу чергу страждає, від занадто активного використання девайса.

Завдяки дешевизні, поширені пластикові оболонки бюджетних комп'ютерів. Вони легко ламаються, але перегріваються при сильних навантаженнях - набагато менше. Металевий корпус буде коштувати на порядок дорожче, важити більше, але, щоб його пошкодити необхідно серйозно постаратися.

Варто констатувати той факт, що будь-який корпус схильний до фізичних пошкоджень, а, отже, необхідний ремонт розбитого корпусу планшета. По суті, якщо пошкодження не серйозне, то він може продовжувати функціонувати. Не варто розслаблятися. Подальша експлуатація призводить до поступової відмови внутрішніх комплектуючих. Пошкоджений корпус може тріснути або деформуватися далі, пошкодити материнську плату і дорогий дисплей. Заміна цих деталей, на порядок складніше, вимагає певного досвіду майстра і за ціною, можна порівняти з покупкою нового планшета. Дешевше замінити корпус планшета вчасно.

Планшет слід негайно нести в сервісний центр, в випадках якщо:

  • На корпусі є сколи та тріщини, корпус не щільно прилягає до дисплея;
  • Чи не відгукуються кнопки по периметру корпусу (гойдалка гучності, кнопка включення і т.д.);
  • Присутні глибокі вм'ятини, подряпини корпусу.

Виникає потреба в ремонті металевих корпусів планшетів, і часто процес пов'язаний з випрямлення. Щоб виправити цей дефект корпусу, за допомогою специфічних інструментів розігрівається корпус, пластикової лопаткою відстібаються кріплення і знімається дисплей. Акуратно від'єднуються шлейфи та динаміки. Розкручуються внутрішні гвинти. Повністю виймається весь вміст планшета. Корпус відділяється від комплектуючих. Парою спеціальних (прогумованих і залізних) молоточків простукується всі нерівності до їх повного випрямлення. Залежно від моделі, на двосторонній скотч приклеюється до корпусу батарея пристрою і в зворотному порядку збирається планшет.

З пластиковими поверхнями планшетів, ремонт корпусу виходить трохи складніше. Тут доведеться знайти своє рішення для кожного пристрою окремо. Але, перш за все, якщо корпус Вашого планшета все-таки зламався, слід негайно віднести його в ремонт. Можливо, девайс ще можна врятувати і уникнути великих витрат на заміну великої кількості внутрішніх елементів.

У процедурі по ремонту пластикового корпусу планшета, він повністю розбирається. Від'єднується задня кришка і в залежності від майстра, застосовуються різні матеріали і способи виключення деформації. Щоб проклеїти щілини в корпусах, використовується спеціальний затискач для корпусу, він надійно фіксується і в місці відколу або тріщини, наноситься один з клеять, наприклад:

  1. Герметик YX-615a.
  2. Можливе використання акрилового гелю GeliaHao 302.
  3. Стрічка 3M 9448 шириною 3 і 5 мм.
  4. Для більш тонкої роботи 3M MP 467.
  5. Клейовий пістолет (щоб зберегти розбірний вид конструкції).
  6. Рідкий герметик. Після застигання він стає гумовим і счищается верхній шар.

Для планшетів, що йдуть від заводу виробника на клеї, використовується B-7000. Він прозорий, легко зачищається і фіксується за 3-4 хвилини. Повне висихання займає 24-48г. Якщо з'являється необхідність розклеїти, то нагріваючи місце склеювання, можна легко від'єднати деталі.
Щоб замінити розбитий корпус, буде потрібно наявність певних моделей на складі сервісного центру. Якщо елементи для заміни присутні, сама процедура займе близько години. Планшет також, повністю розбирається, діагностується на відсутність внутрішніх поломок, при їх знаходженні планшет ремонтується. Далі підбирається необхідний корпус. У нього вставляються в зворотному порядку: материнська плата, приєднуються шлейфи, дисплей, кріпляться динаміки і застібаються засувки-держателі.

Для захисту планшета слід користуватися спеціальними чохлами. Зараз з'являється новий виток моди протиударних корпусів. Вони набагато товщі звичайних і прогумовані з усіх боків. Цей корпус встановлюється на місце старого і продається окремо, він не покращує зовнішній вигляд планшета, але точно робить його захищеним від падінь. Вони виготовляються для певних моделей і поки рідкісні в продажу. Але є величезна кількість чохлів, як універсальних, так і оригінальних. Великий вибір кольорової палітри і способів захисту. Також завбачливий користувач не залишить свій планшет без плівки.

Щоб не переживати за якість наданої послуги, краще звернутися в зарекомендував себе сервісний центр. Ремонт в таких майстерень, виконають грамотні фахівці, чий досвід допоможе заощадити Вам велику кількість грошей, а також отримати гарантію на подальше використання.

Ремонт корпусу планшета в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі , Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:28 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 13:46

Залишити відгук

Ми ремонтуємо