Ремонт зарядного пристрою планшета

Часто зарядний пристрій планшета виходить з ладу, рветься, прогризають тваринами шнур живлення або воно перегорає від різких перепадів напруги. Багато сучасні девайси, мають Єдиним виходом mini \ microUSB, в яке однаково підходить і зарядний кабель, і шнур з'єднання пристрою з комп'ютером. Це означає, що цей вихід піддається постійним впливам користувача в два рази більше.

На даний момент розрізняють кілька видів і способів зарядки пристрою універсальні, спеціалізовані, автомобільні, альтернативні (що працюють від енергії сонячних променів) і портативні.

  • Універсальні, є апаратом перетворювати вхідний 220В в напругу в 15-20В, для повноцінної зарядки гаджета. Унікальність полягає в тому, що застосовують їх для зарядки великої кількості пристроїв, але при цьому існує верхня планка в 65В.
  • Спеціалізовані. Ці пристрої припускають найбільш підходящу для планшета певної моделі заряд. Оригінальні пристрої вище на порядок універсальних.
  • Автомобільні. Зі спеціальними роз'ємом циліндричної форми, що підключаються до прикурювача, дозволяють подати на харчування ток в 15В, приблизний аналог домашнього заряду. Сила струму невелика - в 1,2 А. Заряд планшета буде проводитися в кілька разів довше.
  • Альтернативні. Таке зарядний пристрій для планшета потребує навіть в слабкому промені світла. Енергія в пристрої накопичується і подається на девайс.
  • Портативні. Спеціальний літій-іонний акумулятор, який Який тримає зарядну енергію і подає їй в необхідний момент на підключений USB-кабель. Він оснащується повним комплектом перехідників, в тому числі і для підзарядки. Дуже ємні - кілька десятків тисяч мікроампер.


Для того щоб підібрати необхідний кабель, краще зв'язатися з сервісним центром, також там можуть відремонтувати зарядний пристрій планшета. В аксесуарах, розроблених раніше 2011 року, присутній окремий блок живлення і спеціальний вхідний роз'єм зарядки. Дорогі сучасні планшети, Оснащені спеціальним захистом, яка НЕ ​​пропускає заряд, якщо з технічних причин мережу Не підходить для нього. Щоб вирішити цю проблему, доведеться під'єднати зарядний НЕ безпосередньо до мережі, а через стабілізатор.

Потрібно щоб струм попередньої зарядки, збігалися з новою. Інакше, це призведе:

  1. До виходу з ладу акумулятора;
  2. Його вибуху;
  3. Перегріву зарядного пристрою;
  4. Поломка планшета.


Щоб обійтися без серйозних втрат, краще провести ремонт зарядного пристрою планшета в хорошому сервісному центрі. Таким чином, вдасться зберегти оригінальний блок живлення, необхідну кількість вольт на вході і вберегти від подальших ушкоджень сам планшет.

Якщо Ваш планшет перестав включатися, то статися з ним могло кілька речей.

При експлуатації, батарею пристрою повністю разряділи. У батарей планшетів, є така особливість, при повній розрядці, відновлювальний процес можливий тільки на спеціально обладнанні, шляхом тимчасового підключення до батареї додаткових джерел живлення.
Якщо пошкоджений зарядний пристрій, слід придбати тестер і пройти по шляху зарядки. Самі пристрої бувають трьох видів - на 12,9 і 5 Вольт і силою струму в 2-3А. Батареї міні-комп'ютерів досить потужні і витрата харчування для них теж повинен бути великий. Некоректно підібрані зарядник може вивести з ладу планшет. Тоді знадобиться ремонт оригінального зарядного пристрою планшета і його самого.
Якщо у всій мережі нормальне напруження, індикатори заряду горять, але планшет не заряджається, - це говорить про те, що роз'єми зарядного пристрою пора зачистить
Відсутність зарядки - привід перевірити ланцюг харчування. В цьому винна зазвичай зарядка, яка імпульсно подає струм набагато вище, ніж передбачається виробниками. Вирішити таку проблему може тільки сервісний центр. Не слід самостійно братися за такий небезпечний для життя ремонт.
Якщо попередньо планшетник серйозно упустили - то цей удар моментально забезпечує Вас поломкою контролера харчування, з подальшим ремонтом.
Бувають випадки перегинів проводу живлення в його заснування або розриву на місці кріплення штекера. Можливий ремонт зарядного кабелю планшета. Деякі блоки живлення запаяні і не мають гвинтів. Тоді потрібно універсальний вижигатель з насадкою «різак». Вкрай акуратно виробляємо розріз по корпусу блоку, щоб не пошкодити вміст. Проводимо діагностику, для виявлення місцезнаходження розриву. Місце розрізається і оголюється провід. Слідкуйте, щоб біполярні контакти не торкалися одне одного. Припаюючи дроти і збираємо блок живлення для перевірки. Спеціальними пристроєм перевіряємо напругу в ланцюзі і, якщо робота задовільно, готовим пристрій для використання: зачищають і заклеює все потрібні частини.

Ремонт зарядного пристрою планшета в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:28 Last modified on Четвер, 09 лютого 2017 20:38

Залишити відгук

Ми ремонтуємо