Заміна гнізда навушників в планшеті

При роботі на планшеті, далеко не завжди є можливість відтворювати чистий і гучний звук. Для збереження індивідуального прослуховування (в приміщенні або вночі), потрібно хороший і працездатний аудіо вхід. Для такого компактного девайса як планшет, з успіхом підходять навушники. Це набагато зручніше, та й звучання останніх версій гарнітури зі звичайного стерео переростає в ефектне холі або широкосмугове звучання. Гріх цим не користуватися на повну потужність, якщо у вашого пристрою пошкоджений аудіо вихід.

Поломки роз'єму супроводжує періодичне зникнення звуку, слабке і ледве помітне звучання, відсутність виходу в програмі з режиму гарнітури після від'єднання або доводиться ворушити штекер для подальшого використання.

Зазвичай, потрібно замінити аудіо вхід на планшеті:

 1. Після тривалого розхитування.
 2. Фізичного зносу.
 3. Через різких рухів, при витягуванні штекера з планшета.
 4. Падіння на ребро з роз'ємом.
 5. Попадання вологи в корпус.

Найсерйознішою причиною, є остання. Попадання вологи, віщує корозію, окислювання і може постраждати не тільки аудіо, але і плата, модуль поліфонії, антена. Знадобиться термінова заміна роз'єму для навушників в планшеті, ідеально - в той же день. Це допоможе уникнути серйозних наслідків. Вхід може закоротити.

Заміна роз'єму.

Не існує певного стандарту для розташування навушників в корпусі і на платі планшета. Деякі моделі девайсів містять такий вхід збоку, у верхній частині або внизу. Тому не існує якоїсь точної послідовності дій при заміні гнізда навушників в планшеті. До кожного майстер шукає свій підхід.

Якщо більш стандартизувати, то майстер виробляє такі дії:

 • Після ретельної діагностики та підтвердження помилки роботи гнізда
 • Розбирається планшет, від'єднується роз'єм живлення.
 • Материнська плата звільняється від корпусу і закріплюються рухливі деталі.
  наноситься флюс
 • Флуд акуратно наноситься на контакти аудіо роз'єму.
 • Виставляється термоповітряний паяльна станція на 170 градусів, потоком повітря розігріваються кріплення.
 • Пінцетом знімається роз'єм.
 • Плата зачищається від сплаву флуду.
 • Новий роз'єм вставляється в технологічний отвір.
 • Наноситься флюс і припаиваются контакти.
 • Планшет збирається в зворотному порядку.

Використання в цій роботі не професійного обладнання може спалити плату, пустити їй тріщину або пошкодити кріплення. Тому для проведення цих високотехнічних робіт слід ретельно підбирати сервісний центр і досвідченого майстра.

Як не допустити серйозних поломок

Необхідно враховувати, що будь-який виробник планшета не дасть Вам окрему гарантію на комплектуючі. Заміна аудіо роз'єму планшета вимагає якісного підходу. Виходячи з цього слід виділити кілька правил для себе, щоб заощадити бюджет, і продовжити життя Вашому девайсу.

Вставляйте джек навушника легко в роз'єм і стежте за тим, щоб він безперешкодно потрапляв в нього. Не тягніть шнур навушників. Якщо звук навушників Вас не влаштовує не крутіть штекер всередині гнізда. Отримуючи нормальний звук зараз, Ви відкладаєте проблему на потім.

Не чистіть гніздо за допомогою маленьких і гострих предметів, навіть акуратно. Це серйозно зашкодить Ваш модуль. Змочіть джек навушника спиртом і пару раз вставте його у вхід. Для видалення забруднень відмінно допоможе очисний спрей або стиснене повітря.

Не намагайтеся здійснити ремонт комплектуючих планшета будинку і самостійно. Не маючи гарної підготовки, пошкодження, завдані в процесі не тільки гнізда, а й інших деталей, серйозно б'ють по Вашому гаманцю.

Аудіо роз'єм зазвичай використовує три контакту, також існує два \ чотири \ п'ять контактів. Пятіконтактний роз'єм в основному використовується в продукції компанії Sony, він відмінно працює на четирехпіновий штекерах, але при підключенні фірмової гарнітури включається другий мікрофон для придушення шуму.

До 2012 року, багато виробників використовували чотирьохконтактні аудіо роз'єми TRRS. Тепер стандартним став вхід CTIA. За фактом, кожен навушник може програвати один і той же канал. Звучання, при підключенні в такий роз'єм, чується глухо і монозвучно, натиснувши кнопку включення можна почути досить стандартне стерео.

Зараз виробляють три стандартних діаметра аудіо входу:

 • Джек
 • Міні-джек
 • Мікро-джек.


При неполадках зі звуків в планшеті, необхідно враховувати особливості підключається в TS роз'єм - TRS. У ньому середній контакт залишається не задіяні, це серйозно впливає на сучасні, чутливі до даної проблеми, девайси. Схожі проблеми спостерігаються і у TRRS. У планшетах з такими роз'ємами, необхідно використання суто офіційного комплектуючого.

Заміна гнізда навушників в планшеті в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому , Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці
Вызвать мастера
Контакты
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:28 Last modified on Понеділок, 13 лютого 2017 18:53

Залишити відгук

Ми ремонтуємо