Заміна датчика світла на планшеті

Цей датчик автоматично реагує на навколишній його світ і змінює настройки екрану на найбільш підходящі ситуації. Якщо в приміщенні стає темно, то зменшуючи яскравість дисплея, гаджет зайвий раз піклується про наших очах. Так підвищується комфорт в роботі і збільшується час використання комп'ютера без додаткової підзарядки. У сонячну погоду, датчик спрацює, щоб навпаки, збільшити яскравість. Сонячні промені відбиваючись, спотворюють кольору зображення. Він успішно усуває цю похибку, для зручного перегляду.

Як тільки Ви закриваєте планшет в чохол, тут же повинен спрацювати датчик світла і відключити \ заблокувати дисплей. Тим самим, девайс знижує енергоспоживання до мінімального значення і не дає можливості для випадкового натискання на екран. Надалі, якщо Ви забули вимкнути екран, перш, ніж покласти планшет, з непрацездатним датчиком наближення, нічого не спрацьовує і енергія батарей витрачається в порожню. Якщо цього не відбулося, це означає серйозну поломку датчиків. Немає приводу для занепокоєнь. Датчики світла в планшеті замінюються досвідченими майстрами, дуже швидко і якісно.

Існує кілька груп, пов'язаних з поломкою датчика світла.

Фізичні впливу.

Датчик наближення, відсутній у бюджетних моделей. Оснащені їм пристрої, мають у своєму розпорядженні його вгорі на рівні очей або поруч з фронтальною камерою. Будь-який удар прийшлася в цю область, відразу виводить модуль з ладу. Дрібний ремонт не допоможе, замінювати датчик наближення на планшеті необхідно повністю.

Корозія.

Ця, супутня потрапляння вологи в корпус, загроза, обернеться для власника великими втратами. Пошкодження можуть торкнутися повністю апаратне середовище, а найчастіше електрохімічний процес роз'їдає контакти сенсорного шлейфу, тут недалеко і до поломки дисплея. Очищення від корозії, її тільки зупинить, постраждалі деталі необхідно буде замінити.

Брак при складанні планшета або неякісному ремонті.

При складанні екранного модуля, у недосвідченого ремонтника можуть виникнути проблеми, які він залишить поза увагою. Наприклад, при посадці тачскрін до матриці, потрібно найсуворіша чистота обладнання. Інакше, пил тут же осідає на клейовий основі і тачскрін приходить в непридатність. Так його сенсорні пропускні спроможності знижуються. Далі пил може поширитися на сам датчик, що погіршить якість прохідності світла.

Уразливість в програмному забезпеченні.

Це дуже часта проблема датчиків. Версії Програмного забезпечення постійно поліпшуються, але, за дивним збігом обставин, робота сенсор-датчиків залишається на колишньому рівні. Існує проблема з постачанням на заводи виробників неякісних шлейфів, які конфліктують з даними модулями.

Для роботи по заміні датчика світла в планшеті, знадобляться наступні інструменти:

 • Діелектрична лопатка (Spudger);
 • Лопатка з пластика;
 • Викрутки, які підходять до планшета;
 • Фіксатори екрану планшета.


Хорошому досвідченому майстрові не складе труднощів заміна датчика світла в планшеті. Заміна проводиться при наявності деталей на складі, протягом години або двох. За цей час проводиться приблизно така операція:

 1. Після ретельної діагностики та підтвердження помилки в роботі датчика світла
  Розбирається планшет, від'єднується роз'єм живлення, виймається батарея.
 2. Материнська плата звільняється від корпусу і закріплюються рухливі деталі.
 3. Шлейфи в залежності від моделі знімаються
 4. Новий датчик вставляється в технологічний отвір.
 5. Закріплюється шлейф.
 6. Планшет збирається в зворотному порядку.


Якщо Ви все-таки вирішили займатися заміною датчика самостійно, пам'ятайте, що сервісні центри дають гарантію на свою діяльність. Все що Ви будете робити з планшетом ляже на Вашу совість тяжким тягарем і, в тому числі, вихід з ладу пристрою. Набагато вигідніше віднести планшет для заміни фахівця. Досвідчений майстер зможе швидко усунути поломку датчика освітленості.

Останнім часом, стало поширеним використання калібрування датчика освітленості. Спершу датчик необхідно розташувати в повній темряві, слідом виставити на яскраве сонячне світло, потім показати штучне освітлення. Спеціальною програмою створюється перелік необхідних замірів, які можна в будь-який час відкоригувати. Після якщо розмістити планшет в одній із зазначених зон, він спрацює і передасть зручні для Ваших очей установки освітлення екрану.

Операційна система планшета, надає механізми доступу до сенсорам. Сенсорна платформа входить до складу файлів, з загальною назвою hardware. Ці платформи будуються по трьох осях X, Y і Z і представлені вони значеннями, які при наявності певного досвіду можна змінити. Датчик освітленості будується тільки на одному значенні. Отримавши доступ до інженерного меню планшета. Досвідчений фахівець може точно відкалібрувати ці значення осей, для коректного сприйняття датчиком освітленості.

Заміна датчика світла на планшеті в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому , Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці
Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:28 Last modified on Понеділок, 13 лютого 2017 18:39

Залишити відгук

Ми ремонтуємо