Відновити інформацію з планшета.

Багато хто з нас стикався з такою ситуацією: випадково завантаживши вірусне додаток або пошкодивши планшет, відбувається втрата великої кількості інформації. Втрачаються все фотографії, відео, музика, контакти і т.д. А у деяких моделей планшетних комп'ютерів відбувається періодичний, нічим не санкціонований скидання інформації. Але лякатися не варто. Чи можливо в таких випадках, відновити необхідну інформацію з планшета? У сервісних центрах з такою проблемою стикаються часто і її рішення вже давно знайдено.

Де знаходяться файли в планшеті?

В основному, планшетні комп'ютери під управлінням iOS, зберігають всі файли у внутрішніх блоках пам'яті пристрою і в хмарному сховищі. Залежно від моделі iPad, всередину встановлюється NAND необхідного розміру. Існує безліч операційних систем, але розташування елементів зберігання даних в планшетах не особливо відрізняється від Android. Варіативність пристроїв під управлінням Android більше, отже, і місць для зберігання було винайдено в них кілька. А саме чотири:

 1. Схожа на iPad карта пам'яті NAND.
 2. Додаткова знімна карта пам'яті microSD.
 3. Деякі цифрові дані на системі Android, можна зберігати на що надається різними операторами сім-карті.
 4. Хмарні сховища.


При некоректних діях недосвідчених майстрів, дані пристрої можна втратити назавжди. Необхідна серйозна діагностика, з'ясування причин поломки і відновлення інформації планшета. Основними групами втрати даних, є логічні і фізичні ушкодження системи.

Як і більшість сучасних девайсів, планшет знаходиться завжди під рукою. Отже, його легко пошкодити. Фізичним ушкодженням комп'ютера, що зачіпають втрату даних, є вихід з ладу чіпа карти пам'яті, відходження мікросхеми від друкованої плати, перегорання контролера. У таких випадках, сервісні центри проводять ряд робіт, націлених на перепайку контактів і повертають до життя пристрій.

Логічні помилки системи - наявність некоректних або відсутність необхідних файлів в системі, втрата цілих гілок файлів або зміна вірусом формату файлу.

Яка б то не була помилка, рідкісний користувач може успішно впоратися з відновленням даних планшета власними силами. В основному, переглянувши (в кращому випадку) великий потік відеороликів, власник береться за відновлення сам. Він викачує і встановлює пару програм, які швидше за все виявляються рекламою і починає плодити всередині планшета величезна кількість вірусів. Заповнюючи і переписуючи файли, які ще могли відновити в хорошому сервісному центрі, він назавжди забиває непотрібним мотлохом свій девайс. Так, підсумок - інформація втрачена, планшет абсолютно відмовляється відгукуватися на дії користувача.

Як проходить відновлення в нашому сервісному центрі?

Працюючи над відновленням даних на планшеті, фахівець готує root доступ на ньому. Підключає налагодження по USB. Залежно від моделі системи завантажуються на ПК майстра певні копіюють програми, драйвери для доступу пристрою.

 1. Встановлюються USB-драйвера і перезавантажується комп'ютер.
 2. Для образу системи створюється папка на диску С: з ім'ям латинськими символами.
 3. Інсталюється і встановлюється образ відновлювальної програми.
 4. Виставляються точні настройки портів, тайм-ауту, вводиться root ім'я і пароль.
 5. Додається папка для копіювання блоку.
 6. Вибираються певні файли системи планшета.
 7. Копіюються в створену папку.
 8. Підключається планшет по USB в режимі модему.
 9. Підрядник шукається необхідний блок для відновлення даних.
 10. Знайдений файл конвертується і відновлюється.

Якщо екран планшета розбитий і заміна дисплея не передбачається, а дані з нього катастрофічно важливі, слід з'ясувати виходили чи раніше root права чи ні. При їх відсутності з персонального комп'ютера гойдається і встановлюється офіційний софт з віддаленого управління планшетом, з сайту виробника.

При наявності root доступу і якщо не була попередньо підключена налагодження по USB, в сервісному центрі тимчасово замінюється тачпад. Підключається налагодження і проводиться перенесення даних за допомогою персонального комп'ютера і безлічі супутніх програм.

Захистити дані допоможуть хмарні сховища і частий бекап системи і інформації на ній. А також перенесення перевірених антивірусами даних на інші носії. Тільки фахівці з великим і успішним досвідом в цій вузькій сфері, можуть проконсультувати Вас на питання позитивного відновлення даних на планшеті. Вони дадуть відповідь, чи є ймовірність побачити знову втрачені файли. З кожним роком, для сервісних центрів з'являється кілька удосконалених програм по відновленню, які постійно підвищують ймовірність успішного завершення процесу.

Відновлення інформації на планшеті в Одесі, Харкові, Маріуполі, Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві, Луганську, Черкасах, Кропивницького, Чорноморську, Львові, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Ужгороді, Івано - Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Житомирі, Вінниці, Києві, Кременчуці

Автор: Super User Вівторок, 08 листопада 2016 09:28 Last modified on Вівторок, 14 лютого 2017 09:27

Залишити відгук

Ми ремонтуємо